Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 2. 3. 2023. at 16:43, lars said:

Odličan dokumentarni

 

MV5BODBmY2U3ODktYmZmYi00NWFlLTk4OTAtNDE2NzgwMzdiYThkXkEyXkFqcGdeQXVyNjg2OTY0Nzc@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg

 

7 sati ranije, lars said:

Boston strangler.jpg

Larse, brate i zemljače

hoćeš li da mo kažeš šta želiš da saopštiš kolegama sa foruma kad objaviš samo sliku (poster) nekog filma (emisije) ili se eventualno prekršiš potrudivši se da napišeš "odličan dokumentarni"?

Šta misliš da mi saznajemo iz takvog posta? Ništa više nego da "postoji film sa tim nazivom i da nekom iz Prokuplja se svidja".

Možeš li da potrošiš par minuta svog vremena i napišeš o čemu je film, zašto ti se baš svidja, i zašto nam ga preporučuješ? Da li očekuješ da sad kad vidimo poster treba na navalimo na guglanje eda bi saznali ikakvu korisnu informaciju o filmu i možda odlučili da li nam odgovara?

Postovanje ovakvih lakonskih ( lenštinskih) preporuka ( isto kao i objava omota samo u threadu "Šta se sluša") je potpuno beskorisna. Hiljade omota i postera filmova mogu da izbrowsujem i ništa mi više neće značiti od ovakve preporuke

NHF :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Da.

To piše na posteru. I to saznajem letimičnim pogledom. I ko glumi glavne uloge i da je HULU produkcija.

I.....Šta ćemo sad?

Zašto predlažeš da ga gledamo? Ima humanu poruku, dobre kadrove, snimljen na lepim lokacijama, ima zanimljivu radnju, glumci su izrazito dobre uloge ostvarili????

Ako ćeš da sve svedeš na Cut i Paste slike , nemoj se trudiš. 

Link to comment
Share on other sites

Odličan mi je The Last of Us, baš sam se primio. Ako su nekom zombiji gadni pa zbog toga ne gleda, ovde se pojave u proseku na minut-dva po epizodi. Moja žena nije htela da gleda zbog toga ali kad je iz prikrajka videla da nije klasična zombi priča izbindžovali smo zajedno do kraja. Sve se vrti oko drugih ljudi.

Inače muziku je pravio Gustavo Santaolala. Koliko kapiram ta muzika je pravljena već za igru. Elem, Gustavo je pravio možda i moj omiljeni soundtrek, za film Dnevnik Motocikliste.

https://youtu.be/8Pr_k87TW8k

Link to comment
Share on other sites

31 minuta ranije, Gruja said:

Odličan mi je The Last of Us, baš sam se primio. Ako su nekom zombiji gadni pa zbog toga ne gleda, ovde se pojave u proseku na minut-dva po epizodi. Moja žena nije htela da gleda zbog toga ali kad je iz prikrajka videla da nije klasična zombi priča izbindžovali smo zajedno do kraja. Sve se vrti oko drugih ljudi.

Inače muziku je pravio Gustavo Santaolala. Koliko kapiram ta muzika je pravljena već za igru. Elem, Gustavo je pravio možda i moj omiljeni soundtrek, za film Dnevnik Motocikliste.

https://youtu.be/8Pr_k87TW8k

Dobra je serija, no kao sa većinom serija, doista nepotrebno razvuku epizode i stave nebitne detalje jer fakat treba osmisliti par sezona po 9 epizoda🙃

Link to comment
Share on other sites

Када ниси играо игру онда ти је доста тога небитно за причу.

У серији највећи проблем су наравно људи, све упропасте... реално највећи паразити природе.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ima li nešto bez pucanje, jurenje s kola, politički nekorektno ( bez crnca, crnkinju, belca, belkinju, samo zbog korektnosti), da se posle gledanje osećaš opušteno i zadovoljno a ne frustrirano, uznemireno i hiperaktivno? 

Ne iz Muriku. Evropska škola. Prag, Francuzi, Španci, Talijani? 

Ala "Muži v nadeži", "Intouchables", "Kika", "Meso", "Habla me". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...