Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

27 minuta ranije, Body said:

Daleko je od dobrog filma ne moze da se poredi naprimer sa 1917

Po cemu? U radnji filma ili zvuku? Midway je istinita prica.

Oba su dosta dobra.  Midway ima efekata u filmu. 1917 slabije. 1917 malo jacu pricu ima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nesone said:

Po cemu? U radnji filma ili zvuku? Midway je istinita prica.

Oba su dosta dobra.  Midway ima efekata u filmu. 1917 slabije. 1917 malo jacu pricu ima.

Midway je prilično loš film po meni a 1917 je uzbudljiv drama akcija napeto i drzi paznju od početka do kraja a Midway kao da je pravljen za uzrast do 15 godina.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta bi moglo bolje, odličan je film. Sve preko toga bi bilo previše 

Razvodnjeno previse, stvarno ne znam da li ce neko snimiti film takve tematike koji mogu da pariraju Saving Private Ryan i mini serije Band of Brothers

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, nesone said:

Da li je neko gledao seriju The Witcher? I kakva je?

Igricu sam igrao, bila je dosta dobra...

 

Серија је одлична! Само требаш добро пратити причу јер радња прати три временске линије које се на крају преплићу.

Треба ипак неко предзнање из књига или игрице да се све покапира.

Link to comment
Share on other sites

Tacno je da imaju ta tri toka koja se preplicu i to je bas najlosije rezijski rijesen dio u narativnoj strukturi.Postavljno je prilicno neubjedljivo i zbunjujuce.To moze da bude problem neupucenima , kao npr. meni.,  koji nisu igrali igru ili citali knjigu, stavec... Ali to mi i nije toliko prdstavljalo problem koliko ( cast par dobrih izuzetaka) gluma koja mi je totalno odudarala od situacije...pogotovo kod glavnog lika..Pricanje ispod glasa, konstantno i flah, polunakurceni stav..itd itd...ali svakako prihvatam da ce fanovima Withcera moguce biti zabavna..Meni nije bila.Pogotovo sto sam , moguce, razmazen sa GoThrones koja je po meni mnogo mnogo kvalitetnjia...cak neusporediva, od glume pa nadalje..Jednino mozda, jedna sezona predugo...mozda i dvije ako cjepidlacimo :)..U svakom slucaju treba probati sa Witcherom pa kao vam prodje , super :)..Imate vremena sada i za to :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...