Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

6 sati ranije, DejanM said:

Sinoc je u Becu prikazan premijerno najnoviji film Borisa Malagurskog: Tezina Lanaca 3. To je bila samo 1 projekcija i neizvesno je da li ce ih biti jos. To je istovremeno i pocetak turneje po Evropi ovog filma nakon njegovog prikazivanja po Americi. Ovaj film bi se mogao svrstati u zanr angazovanih dokumentarnih filmova iako traje preko 2,5 sata. Film je prilicno zestok.

Planirano je da se film prikaze i u Srbiji i trebalo bi da pocne da se prikazuje po gradovima Srbije pocevsi od Januara ili Februara iduce godine. Medjutim, ja nisam siguran da ce vlast dozvoliti njegovo prikazivanje zbog zestoke kritike politickog vrha Srbije a pre svega AVa. To ostaje da se vidi ... U svakom slucaju idite i pogledajte film ako vam se za to ukaze prilika.

Cinjenice iznete u ovom filmu meni nisu bile nepoznate i za mene u njemu nije bilo velikih iznenadjenja. Ipak, kada se te cinjenice poredjaju tako jedna pored druge, onda izadjete sj*ani sa projekcije, kao da ste kopali ceo dan ...

Хтео сам да одем, али не стигох. Мислим да свакако треба подржати његов рад. Чији је да је. Јесте и мало иритантан, јесте и типично ком дете, али ипак нека шира публика може да извуче нешто из тих филмова што до сада није чула...

Link to comment
Share on other sites

Да, Белгијски филм снимљен ако се не варам почетком 90-их прошлог века. 

Ја га погледах негде половином или крајем 90-их тада на ВХС-у и био је друштву тада хепенинг за наше ране 20-те.

Сада га после скоро 25 година погледах на ТВу и то ладно на "Пинк муви" каналу са задовољством и чуђењем да Пинк тако нешто даје на свом програму.

Link to comment
Share on other sites

45 minuta ranije, ivanp said:

E, psovka poštapalica, imam problem sa Marvelom. Imao sam i kao klinac sa Marvelovim stripovima. Nekako su mi bili debilni i crtež i priče. E sad verujem da je film odličan. Ja nemam kiseline da gledam.:wacko:

Jedino zajedničko sa Marvel stripovima i sa prethodnim Jockerima je to što se radnja filma događa u gradu po imenu Gotham.A mogao bi biti bilo koji grad u Americi ili planeti.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, brijac said:

@dude dvaput odgledah u bioskopu, obavezno u vip sedistima, toliko je zasluzio film :) 

@zflazar I heath je pokidao ulogu, ne treba porediti, totalno dva razlicita jokera i totalno dva razlicita filma :) 

@ivanp @perodeformero Ovo je DC ne Marvel :D 

E, psovka poštapalica, pa isti Q, tj Sebastian.

Odrasto sam na evropskim stripovima, Herman, Moebius,............i sl.

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, ivanp said:

E, psovka poštapalica, pa isti Q, tj Sebastian.

Odrasto sam na evropskim stripovima, Herman, Moebius,............i sl.

Dylan Dog i drugi, i ja sam ih citao :) Ali da su Marvel i DC isti, ni blizu :D Marvel je zemlja duga i slatkisa gde je DC zemlja horora i mraka. Licno preferiram DC, jednostavno nema previse superheroja sa raznoraznim mocima, mnogo mracnija i dublja lora. U prevodu Marvel *****, long live DC :) 

Link to comment
Share on other sites

31 minuta ranije, nesone said:

 

Cekamo nastavak.

Part II.

Kad Bruce Wayne poraste.

 

 

čekamo i da Todd Phillips poraste.

Joker IMHO ima sve što krasi dobar film iz tog žanra kao što i ruska salata ima sve sastojke. Jedino mi je nekako izostala majstorska ruka kuvara da sve to zameša na valjan način.

Ovako sve malo-pomalo vuče na svoju stranu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...