Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Bohemian Rhapsody (2018)

fredi.jpg.eaa7d4974176e63e499f87b40a679b49.jpg

Dakle fascinantno!!! Malo pre sam se vratio iz Pančeva gde sam u Sinestaru gledo film. Glumci koji su igrali Fredija i Meja su pokidali. Ali, totalno. U scenama žive svirke čas imate iluziju da se nalazite na stejdžu čas u publici na pravom koncertu. Zvuk, jak i kvalitetan. Saraund odličan. Ima ga tačno gde treba da bude. Imate utisak ga su pred vama Queen a ne glumci.

Gledo sam reportažu na TV pre nekoliko dana gde Mej i Tejlor pričaju o filmu i jedan od njih kaže da se i njemu dešavalo da se zaboravi i da pomisli da gleda sebe i grupu, a ne glumce.

FANTASTIČNO

 

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, sondek said:

Ja sutra idem sa celom familijom,ne mogu da docekam... totalne smo napale,ima da pevamo iz publike ko kakve pijane budale !!!

Ne znam, u PA je ozvučenje u Cinestaru baš, baš jako. Tako da mož da pevate do mile volje, nećete se čuti.:D
Zvuk je na momente kao na velikom rok koncertu, kakav i treba da bude. Super je film. Doživljaj.
Mislim da ćemo Skvo i ja ponovo u ponedeljak.:D

Link to comment
Share on other sites

I ovde kod nas u Areni je zvuk super.Prosli put kad sam nesto zayebo vodio zenu na Mama mia i ocekivo da zasluzeno umrem od dosade.Na kraju sam pev'o abbu...mslm da mi je neko pricao oterao bi ga u mp3

A i onaj ruski film gde glumi Bikovic ima brutalan zvuk,malo je smesno sto je sve na ruskom ali je bas za bioskop sa dobrim ozvucenjem

Link to comment
Share on other sites

Msm......

U PA ima 4 sale. Ono što sam napisao važi za salu 1! U Bohemian Rhapsody posle onog dela sa višeglasnim pevanjem kad Mej & drugari uleću u furioznom stilu, osećao sam se kao na vrhu rakete, na poletanju (može i Восток)!! Došlo mi da ustanem da sviram "vazdušnu gitaru". Šta bi ona deca pomislila ... vidi ga čiča podilkanio!:D

Bio je baš jak zvuk!!

19 sati ranije, Delija said:

Basa nema ni od korova, a da ne pricamo o sub-u :rolleyes:

Saseceno na 50 Hz i cao-zdravo. Za ono ispod moraju mnogo vise para da uloze.

Za drame je to ok, ali za akcione filmove ni pod razno.

Delija nešto mi se iz iskustva javlja da na rok koncertima (ogromnoj većini bar) baš i nema nešto ispod 50 Hz. Za one Spajdermene i Betmene ne znam. Ne volem.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sinoć..u Cineplexx-u Plaza Kragujevac.

Izašao sam zadovoljan, zvuk okej, film okej , samo sam sedeo blizu, što reče Siroma, ko na tenisu.

Moglo je tu još stvari ubaciti ( muzičkih delova ) ali film bi verovatno trajao 3 sata ( što meni uopšte ne bi smetalo ).

Inače, nisam fan Queen-a, išao sam zbog gospođe, ali od mene preporuka za sve koji se dvoume.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...