Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ne pamtim kad sam bio poslednji put u bioskopu. Pa sinoć odoh i u ovaj novi plexiglas da vidim i to čudo.

Amerikanizirana zabava, Pucke, kole, razne grickalice,...Odmah sam znao da ću se smorim. Da li vi volite da gledate film dok neko pored vas gricka, šuška, mljacka, klokoće,....? Ja ne.

Film beše gledljiv. Simpatičan, kažu tragi komedija, Nije baš urnebesni smeh ali jeste duhovito povremeno. Kraj malo previše tužan i sa čudnim obrtom . Barem meni , nisam očekivao to. Odlična gluma Omara Sjua.I ostalih.

U svakom slučaju vredi pogledati.

http://www.cineplexx.rs/movie/odjednom-tata/

B1_TWOISAFAMILY_SRB-223x324.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Alien: Covenant ....

Jos se nisu slegli utisci ali je film dobar i svakako ga treba pogledati. Prometheus je zavrsen sa vise postavljenih pitanja, koja ni u ovom nastavku nisu dobila odgovor. Nisu cak bila ni tema - scenario se odvijao u sasvim drugom smeru i veza sa Prometheusom je dosta labava i povrsna. Kao da je scenarista zeleo da pobegne od nekih postavljenih pitanja u Prometheusu i to na nacin koji je tipican za americke akcione filmove. Taj novi zaplet, koji jeste neocekivan i jeste dobro uradjen, ipak je pomalo i povrsan.

Nacin vodjenja price, njen narativni deo, su maestralno uradjeni i Ridley Scott je jos jednom potvrdio svoj veliki rediteljski talenat i umece.

U svakom slucaju vredi pogledati ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...