Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Zadesilo se (kafa posle ponoći) da i ja, valjda prvi put još od "Više od igre", pogledam premijeru nečega - dvosatnu pilot epizodu serije Vinyl, prošlu noć od 3 do 5AM (!). 

Velik broj asocijacija na neuporedivo bolje filmove (i samog Scorsese-a) s radnjom u NY 70tih, garnirano s prepoznatljivim (kome još zanimljivim?) klišeima moderne HBO produkcije, napravilo je bljutavu supu u fancy tanjiru. Slutim da će serija, uprkos hype-u koji će neko vreme nastaviti da je prati, brzo ostati bez publike. 

Link to comment
Share on other sites

bez moje zene ostala u prvih pola sata,uz komentar "kako mozes ovo da gledaš" :) Meni je radnja potpuno nebitna,malo dobre muzike setnja kroz studia,poznatih imena,pljuvanja po abbi,nekih nak-ova i trakaša u pozadini...gledao sa ukljucenim zvucnicima zbog muzike,sasvim dosta.Nije lose za one sto imaju decu u adolescentskom uzrastu,da se podsete da je mladost uvek bila ludos',droge i perverzija i ludila ko u najvećem roditeljskom košmaru danasnjice.

p.s.Termin od 20 je malo bolji za nasu generaciju,svaka cast sto si uopste budan od 3-5

Link to comment
Share on other sites

45 minuta ranije, MRMOT said:

:lol:Iskopacu negde slike. Bilo mi samo zao onog Orange pojacala...ali dobro, bilo je do dzadza :)

Kako se samo svega sećaš!

 

Odgledao sinoć dobar film, koji mogu da preporučim i drugima kojima je zanimljivo da saznaju kako bi život mogao da izgleda u godinama koje slede, a koje ćemo,zarad boljeg razumevanja nazvati mrmotovim godinama, ili dobom mrmota.

 

45 years

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, trotter said:

^

Slažem se.

Prežvakana tema sa žvaka maskom Džoni Depa, utisak bljutav. Vidim kritičari hvale glumu, trt Milojka kad je film prosek.

Objasni ljudima da nisam ja taj koji je preporučio loš film (iako strelicom upireš u mene).

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, goxy62 said:

mnogo glup film neubedljiva gluma  već vidjeno . pogledajte good fellows i neke druge pa će vam biti očekivao više od ovog filma,na kraju ništa specjalno

 

Po najavama za film sam očekivao puno više,na kraju je ispalo dosta loše,ostale filmove sa sličnom tematikom sam gledao i slažem se da je večina barem za klasu bolja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...