Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

13 sati ranije, dude said:

Ja nisam izdrzao do kraja, retko glup film.

Bez uvrede, to je samo moje misljenje.

 

 

Ma naravno ukusi se razlikuju, meni se svidela atmosfera, dijalozi su korektni i nisu tupavi kakvi znaju da budu a Westerna generalno nema da se gledaju tako da je ovo dobar primerak Westerna. 

Link to comment
Share on other sites

On December 17, 2015 at 21:43, sondek said:

Star Wars Buđenje sile ,ko čeka dočeka.

.Samo da znate od oko 650 džedaja u Srbiji na poslednjem popisu stanovnistva,najvise nas je u Novom Sadu.

Neka sila bude s vama!

Dobro reciklirana Epizoda IV sa odicnim glumcima i prilagodjena danasnjem mentalitetu i ciljnoj grupi ( cak je scenario bio prilagodjen novom liku u slengu nacije...)

3D pametno iskoriscen (dotakao sam Space destroyer) i dobra akciona rezija.

p.s.

Al to sto su odstranili HF-a u prvom nastavku - Neoprostivo

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, pecass said:

Dobro reciklirana Epizoda IV sa odicnim glumcima i prilagodjena danasnjem mentalitetu i ciljnoj grupi ( cak je scenario bio prilagodjen novom liku u slengu nacije...)

3D pametno iskoriscen (dotakao sam Space destroyer) i dobra akciona rezija.

p.s.

Al to sto su odstranili HF-a u prvom nastavku - Neoprostivo

uplasili se valjda da ne umre prirodnom smrću,bilo bi jos gore zameniti ga drugim glumcem-jedan je H.F.Meni je od svega najbolje sto su zadržani stari glumci pa imas realan osećaj da živiš sa filmom gledajući ih kako stare zadnjih 40g

Link to comment
Share on other sites

Meni se svideli novi Ratovi Zvezda! Znao sam da će mi se svideti još kod onih plavih slova gde kaže "nekoć davno..." :wub:

Doduše bitno je naglasiti da nisam očekivao novu "Imperiju" (ep. 5 za one koji vole numeraciju) te nisam imao problema kao neki koji već uveliko bacaju hejt na film i mrko gledaju na nastavke koji slede.

Nisam gledao 3D, ne volem, gledao klasičnu projekciju ali je matori sinoć bio sa mamom (ej bre, Ratovi Zvezda u bioskopu? pa to nije bilo od 83-će ) pa čekam i njegove utiske (on jeste gledao 3D, od valjda Ajkule voli to :P).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...