Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

21 minuta ranije, perodeformero said:

Sam ti rek'o:thumbsup2

 

Jesi, i nisi slag'o!

 

7 minuta ranije, stoN_Cold said:

Јел видесте најаву за нову серију?

http://www.imdb.com/title/tt3186130/?ref_=rvi_tt

Погледајте трејлер.

 

Upetlj'o sam se u previse serija, javi kako si zadovoljan kad načneš, pa da vidim da li da spetljam jos vise.

 

Quote

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, stoN_Cold said:

14 фебруара 2016. прва епизода.A

 

Ahaa, brzo ce to da dodje, vreme leti cak i u jesen i zimu.Nista dok kinezi ne snime seriju o Wangu iz Guanzhoa i peripetije oko razvoja novog dsd ultra + dac-a koji je ustvari razvio Vinsent a njihova zajednicka tetka za koju nisu znali nije ona koja je spijunirala za Wadiu vec ona sto je promenom pola zavarala trag o tome da je igrala beka u kadetima Lester Citija dvadesettri godine. Dubravka Mijatovic glumi predsednicu upravnog odbora Tigra iz Pirota koji pravi levitirajuce podloske za dac a Tom Henks masinovodju koji u sedmoj epizodi ne uspeva da zaustavi lokomotivu i na mestu ubiva Dzordza Klunija u plavom dizel Maseratiju koji se tu zatice u pokusaju da izvuce znacajne kolicine srebra u teflonu iz obliznje fabrike kablova u Jagodini.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4. 12. 2015., Kuršum said:

Odgleda li neko treću sezonu serije Bron. Vidim da je svih 10 epiyoda prikazano. Ja sam stao kod 6. jer me nerviraju one verzije sa hard sub. Ako neko zna da se mogu skinuti normalne epizode bez švedskog ili danskog prevoda, nek dojavi.

Ja natrapo na verziju sa francuskim prevodom. Iritantno je isto, al mislim da ću na kraju da gledam. Nalepiću srpski preko.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Prve dve sezone su se uredno pojavljivale bez tog hard sub-a, a sad sve sa tim. 

Švedski, danski, engleski, francuski.....nalepio i ja nas sub preko, ali iritantno je.

Pritom bokje je skinuti švedski ili danski hard sub, jer je titlovan samo onaj deo serije u kome govore drugim jezikom (dakle švedski, ako pričaju danski i obratno). Švedski je čak pomeren malo udesno, pa manje smeta, ali su veća slova, nego kod danaca.

I taman u jednoj epizodi bude više danskog govora, pa ja sledeću skinem sa danskim subom, kad u toj bude švedskog govora više.

Nikako da ubodem. 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zookarma said:

http://www.imdb.com/title/tt2494362/

 

Retko dobar Western

 

25 minuta ranije, dude said:

Ja nisam izdrzao do kraja, retko glup film.

Bez uvrede, to je samo moje misljenje.

 

Meni je film dobar na nacin kako je bolesna tema, fenomenalno!

 

ja ovo cekam....

 

http://www.imdb.com/title/tt3460252/?ref_=nm_flmg_act_2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...