Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Unsere mutter, unsere Väter  http://www.imdb.com/title/tt1883092/

 

WW2 iz nemackog ugla. Prilicno realno, serija iz tri epizode,prati sudbinu 5 drugara iz detinjstva, dva brata Nemca, dve Nemice i Jevrej, koje rat odnosi na razne strane. Brutalne scene borbi,Wehrmacht vojnici koji za promenu spikaju nemacki a ne engleski i vrlo visoka ocena na imdb-u 8.5.

Meni vrlo svideti,preporucujemo :thumbsup2

 

 

Hvala za predlog. Deluje odlicno.

 

 

Na tu temu vredi pogledati i nemački Stalingrad

 

Stalingrad_film.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sinoc odgledao "Before I Go To Sleep" sa N. Kidman i C. Firth, posle njega "I Origins" sa jednom zacudjujuce lepom devojkom.

Prvi mi se nije nesto svideo, drugi mi je bio odlican, vredi pogledati (do samog kraja, sacekati da odvrti odjavna spica).

Whiplash spremam za veceras, hvala na predlogu.

 

Podupirem te Strile za oba filma.Prvi je bio razocaravajuc iako obozavam N.Kidman,a drugi jako zanimljiv,posebno kraj.

 

Nego me zanima koja je ta zacudjujuce lepa djevojana - lepooka ili naucnica.

 

French%2Bactress%2BAstrid%2BBerges-FrisbBrit+Marling+Closing+Ceremony+37th+Deauv

 

 

Poshalji izvjeshce u shtabnu komandu kaki je Whiplash.Vredi li chekat BR ili drmati odma WEB.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Nego me zanima koja je ta zacudjujuce lepa djevojana - lepooka ili naucnica.

 

French%2Bactress%2BAstrid%2BBerges-Frisb

 

Poshalji izvjeshce u shtabnu komandu kaki je Whiplash.Vredi li chekat BR ili drmati odma WEB.

 

Ova sto je ostala na slici je slatkiš.

 

Whiplash ostaje za vreme kad se pojavi domaći prevod (mislio sam da ima, kad ono trt), razmazio sam sam sebe i ne gledam bez titla. Odgledan "A Quiet Life" sa Tony Servillo-m, zbog njega, a tako je i ispalo - ko ga ceni kao glumca vredi pogledati, dok film i nema neku vrednost, najblaže reÄeno.

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako Arnage,hteo sam da upadnem u monitor da je "oslobodim" :loveface.

 

 

Mada moram priznati da me vise "loze" ove "pametnice"

 

bZVHFqe.png

 

Nego da se vratimo temi

 

U pripremi  El sexo de los ángeles http://www.imdb.com/title/tt1840911/?ref_=nm_knf_t3

 

ihThwOd.jpg

 

Ne ochekujem glumu za Oskara,ali deluje obecavajuce makar na ovoj sliki(mada ovaj dechachki kontakt...... hmmm,mer bidne svasta)  :crno-na-belo.

Link to comment
Share on other sites

Pre nekih 2 sedmice bio neki tekst na netu, najbolji filmovi u 2014. godini i ovaj film stavljen na sam vrh, još kad sam video da glumi Scarlett johansson i takodje rekoše da je 2014. godina bila njena godina, brže bolje ga odgledah!

No, dugo sam se lomio dok sam gledao da prekinem ali nekako smogoh snage da ga odgledam do kraja, film je teÅ¡ka boleÅ¡tina i morbidnost, mraÄan,odvratan, pa se pitam koji su to kriterijumi u ovom bolesnom svetu, ovo je neÅ¡to sliÄno onoj "naÅ¡oj" boleÅ¡tini Srpski film, joÅ¡ sam pod negativnim utiskom i izgubljenom vremenu...

 

http://www.imdb.com/title/tt1441395/

Link to comment
Share on other sites

Pre nekih 2 sedmice bio neki tekst na netu, najbolji filmovi u 2014. godini i ovaj film stavljen na sam vrh, još kad sam video da glumi Scarlett johansson i takodje rekoše da je 2014. godina bila njena godina, brže bolje ga odgledah!

No, dugo sam se lomio dok sam gledao da prekinem ali nekako smogoh snage da ga odgledam do kraja, film je teÅ¡ka boleÅ¡tina i morbidnost, mraÄan,odvratan, pa se pitam koji su to kriterijumi u ovom bolesnom svetu, ovo je neÅ¡to sliÄno onoj "naÅ¡oj" boleÅ¡tini Srpski film, joÅ¡ sam pod negativnim utiskom i izgubljenom vremenu...

 

http://www.imdb.com/title/tt1441395/

Izdrazao nekih 20 min. pola sata.

Link to comment
Share on other sites

Taj film je odvratan. Ja ne odustajem kad pocnem gledanje, ali na kraju imam utisak. Utisak je u prvoj recenici.

Veceras sam gledao odlican film, preporuka ko vrata.

http://m.imdb.com/title/tt2758880/

Oni koji ne vole "spore filmove" mozda bolje da zaobidju.

 

Sticem utisak da kada se za neki film kaze da je spor, obicno je u pitanju angazovani (sta god to znacilo) film koji cesto za temu ima najobicnije teme iz svakodnevnog zivota i sl. i obicno od autora van mainstream produkcije, vecini nepoznatih, i na drugom kraju stapa od Hollywood-a i Blockbuster 3D senzacija, koji su pretpostavljam brzi filmovi.

 

Nisi ti prvi upotrebio ovaj termin na temi, ali mi je bilo zgodno da se na tvoj post pozovem.

 

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...