Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Možda ja baš ne kontam kako ovo ide internet-forumsko pisanije pa zato imam jedno pitanje,

zar ne bi trebalo o serijama da se piše u temi "Omiljene serije", a ovde da se piše o filmovima, ili to nije bitno, može da se piše bilo gde bilo šta?

Link to comment
Share on other sites

Uprkos loÅ¡im najavama ipak sam reÅ¡io  da pogledam Battleship. Mislim, Liam Neeeson i vanzemaljci, ne obećava neÅ¡to nezaboravno ali ne mora nužno biti loÅ¡e... 

 

Prvo su me vanzemaljci razoÄarali, sve Å¡to su radili mi je delovalo nelogiÄno, kao da gledam naÅ¡u repku u fudbalu, uvek potez viÅ¡ka i Äudne odluke, da bi na kraju 70 godina mator brod spreÄio invaziju. 

Drugo, Liam nije dovoljno uÄestvovao, od njega ne oÄekujem niÅ¡ta manje od satelitskog poziva Alienima uz pretnju da poseduje specifiÄan set veÅ¡tina i da će ih naći sve. :boxing

Treće, Brooklyn Decker je bila uvek pristojno obuÄena. :mad:  Hoću mojih dva sata nazad!

Link to comment
Share on other sites

^

Mogao bih da se zakunem da smo diskutovali o ovom filmu pre nekoliko godina, search mi ne daje potvrdu... Svejedno, ODLIÄŒAN film!

Egipatski vođa grupe (pukovnik ili sl.) je jedna od najvećih faca koje sam gledao, pravi majstor.

Obavezno pogledati.

Link to comment
Share on other sites

Uh, ni za ovo nisam znao, a već je u trećoj "sezoni". Reality koji vas ne vreÄ‘a. 

Jerry Seinfeld se s gostom voza u oldtimeru, zatim piju kafu. 

Comedians in Cars Getting Coffee

ccc-banner-cx.png

Vidim da neke epizode imaju titl na engleskom. Pomaže. 

PoÄeti s Larry-jem: http://comediansincarsgettingcoffee.com/larry-david-larry-eats-a-pancake

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...