Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Django_Unchained_Poster.jpg

Django Unchained is a 2012 American epic western film written and directed by Quentin Tarantino. The film stars Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, and Samuel L. Jackson and was released on December 25, 2012 in North America.

http://www.putlocker...09F7B61C91B9717

http://sharesix.com/qu2zylpprndi

KONAÄŒNO naÅ¡ao vremena da ga pogledam... Moram priznati da sam sa nestrpljenjem Äekao ovaj film otkad je najavljen, Å¡to zbog Tarantina, Å¡to zbog fenomenalnog Waltz-a, Foxx-a koji je briljirao u interpretaciji Ray Charles-a, a o omažu na originalnog Djanga da ne govorim (inaÄe sam veliki ljubitelj starih vesterna, kako onih "pravih", tako i Å¡pageti-vesterna). Zbog ovog poslednjeg razloga sam verovatno i bio streljan pogledima, prvo kad je na poÄetku iÅ¡la originalna pesma iz Djanga, a zatim kad se Franco Nero pojavio a ja oduÅ¡evljeno (ali ne dovoljno tiho) prokomentarisao: "Daaaaj ne s**i, i Django je tu!"

 

Sve u svemu, meni se film extra svideo.  :thumbsup2

 

:wave2  

Link to comment
Share on other sites

^

Gledao pre par dana, pa evo malo drugačijeg glediÅ¡ta. Solidan, osrednji Tarantino. Bolji od nekih njegovih promaÅ¡aja, ali opet ne u rangu Reservoir Dogs, Pulp Fiction... Možda bi se najlakÅ¡e mogao okarakterisati kao Inglorious Bastards na Divljem zapadu - istorijska tema smeÅ¡tena u Tarantinov univerzum. Odlična glumačka ekipa predvoÄ‘ena je brilijantnim Samuel L. Jackson-om koji je ponovo uspeo da nadmaÅ¡i samog sebe. Cristoph Waltz je donekle ponovio ulogu iz Inglorious Bastards ali se svejedno veoma dobro uklopio, Don Johnson me veoma prijatno iznenadio kao Big Daddy (scena sa maskama je za Oskara), Jaime Foxx je svoj deo takoÄ‘e poÅ¡teno odradio, dok je DiCaprio ostavio utisak neprilagoÄ‘enosti (dozvoljavam kritiku na račun subjektivnosti po pitanju dotičnog). Sve u svemu zabavan film. Vredi pogledati.

Link to comment
Share on other sites

House of Cards - Season 1 (13 episodes)

 

House of Cards is an American political drama series developed and produced by Beau Willimon. It is an adaptation of a previous BBC miniseries of the same name which is based on the novel by Michael Dobbs. The entire first season premiered on February 1, 2013 on the streaming service Netflix. A second season of 13 episodes is currently in production.

Set in present day Washington, D.C.House of Cards is the story of Frank Underwood (Kevin Spacey), a Democrat from South Carolina's 5th congressional district and the House Majority Whip, who, after getting passed over for promotion to Secretary of State, decides to exact his revenge on those who betrayed him. The series also stars Robin WrightKate Mara and Corey Stoll in lead roles.

Izvor: Wikipedia

 

Link gde pogledat seriju: http://www.1channel.ch/tv-2737643-House-of-Cards

 

Opasno dobra serija za trilerdzije i cerebralne tipove. Must watch!  :thumbsup2 

 

house-of-cards-poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bas se lepo zabavljam, a fora je u tome da sam tek nedavno saznao za ovu emisiju i to od prijatelja iz Hrvatske....

 

http://www.youtube.com/watch?v=cvpzmIsBGlM&list=PLAC88F790C4785557

 

Odgledao sam zadnjih veÄeri par epizoda, koje pokrivaju period od kraja sedamdesetih (pank, NS) do polovine osamdesetih i sve gi znam sve će gi tepam!

 

Serija nema ni pretenziju da bude sveobuhvatna (enciklopedijskog karaktera), ali u toj pitkoj i dinamiÄnoj formi ipak uspeva da prikaže glavna deÅ¡avanja. Sasvim korektno.

Link to comment
Share on other sites

CLOUD_ATLAS_poster_7.jpg

 

 

Cloud Atlas
 
An exploration of how the actions of individual lives impact one another in the past, present and future, as one soul is shaped from a killer into a hero, and an act of kindness ripples across centuries to inspire a revolution.
 
Released: March 01, 2012
Runtime: 172 mins
Genres: Drama Mystery Sci-Fi
Director: Tom Tykwer
Actors:  Halle Berry, Hugh Grant, Susan Sarandon, Tom Hanks
 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

CLOUD_ATLAS_poster_7.jpg

 

 

Cloud Atlas
 
An exploration of how the actions of individual lives impact one another in the past, present and future, as one soul is shaped from a killer into a hero, and an act of kindness ripples across centuries to inspire a revolution.
 
Released: March 01, 2012
Runtime: 172 mins
Genres: Drama Mystery Sci-Fi
Director: Tom Tykwer
Actors:  Halle Berry, Hugh Grant, Susan Sarandon, Tom Hanks
 

gledao ga i smorio me do panja, nisam pola ni skontao, topla preporuka za izbegavanje i uštede 2 sata kvalitetnog života!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uopste mi nije jasno zasto se ljudima svidja Silver Linnings Playbook.

Da podjemo od glume, 

De Niro u zadnji 10 godina se uopste i ne trudi da glumi, tu je samo da pokupi cek.

Lik koji glumi Chris Tucker je tu samo da produzi trajanje filma.

Izgleda da danas filmovi moraju da traju preko 2 sata.

Sto rece jedan od retkih kriticara kome se film nije dopao, da li je lik koji je sklapao film, izbacio i jednu snimljenu scenu :-)

 


Jenifer Lawrence je dobila oskara, nisam gledao druge nominovane glumice, ali ako je ovo za oskara ...

 

Film je radjen po knjizi, bestseleru, a svaki lik je gotovo potpuno izmenjen.

Treci deo film je ne samo predvidljiv, vec i totalno bezveze.

Namerno ne pricam o radnji filma da ne bih ljudima koji ga nisu gledali, kvario 'uzivanje' u filmu.

Link to comment
Share on other sites

Sezona se zahuktava, neki viÅ¡e ne mogu ljudski ni da se "rukuju", te otkrivamo da nasuprot (meni omiljenog) ultimate badass Tywin *BOGOTAC* Lannistera imamo Darth Pujo Å otka Vader za*****og igraÄa oliÄenog u Kraljici Majci Zmajeva Kalisi OlujnoroÄ‘enoj Deneris! ÄŒitamo kjnige, pratimo seriju, ne znamo Å¡'a je bolje...

 

:klanjanje  :klanjanje  :klanjanje Khaleesi!!!

 

Game-Of-Thrones-House-Targaryen-Full-HD-

 

*urbani sleng, u skladu s'njim napisano ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...