Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Ma opušteno, zajebancija. Doduše, iz mog prethodnog posta bi se mogao steći utisak da živim u konc-logoru. Nije baš sve tako crno, imamo nekoliko filmskih kanala na kablovskoj sa solidnim izborom filmova, ali s' obzirom da ne gledam TV još od '68. to mi i ne znači puno. Generacija smo, razumemo se. post-9671-0-78274300-1331546815.gif ;)

P.S. Drž' se, za koji dan ću da pišem o Journey 2: The Mysterious Island. post-9671-0-93421200-1331547859.gif

Link to comment
Share on other sites

@okibokis - sledeći put stavi poster ili neku sliku iz filma i napiÅ¡i neki utisak o istom. Ovako, moglo je da se desi da veoma lako ne primetim ovaj tvoj post i propustim da odgledam ovaj sjajan film. JoÅ¡ jednom hvala na odliÄnoj preporuci! :thumbsup2

Evo ispravke za jedan film sa prethodne stranice,a odgledaj obavezno i onaj sto sam okacio sa youtubea (Kako sam sluzio engleskog kralja)

post-16836-0-14994800-1331823294_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

War of the Arrows (Rat strela) 2011,

Spektakl o vremenu druge invazije Koreje od strane Mongolije, 1636. godine. Romantika, akcija i puno velelepnih sekvenci u jednom od najgledanijih korejskih filmova ove godine!Glavni zaplet govori o kidnapovanju prelepe Ja-in od stranje mandžurijanskih osvajaÄa, tokom njenog venÄanja. Njen brat Nam-ji kreće u potragu za sestrom, tokom koje će se naći na brojnim krvavim iskuÅ¡enjima...

post-16836-0-09094300-1331846759_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Evo Wego jos jedan interesantan film,

U pitanju su ludi irci,i ne bih da vam kvarim gledanje svojim opisom,sem da je vrlo originalan.

Preporuka i od mene :thumbsup2 . Posedujem dotiÄan film u HD-u, kao i nastavak istog (mada drugi deo nije ni do kolena prvom).

Link to comment
Share on other sites

Uf, dobro je, još me služi intuicija :) .

A sad bez šale, pokušaj zaglupljivanja omladine se pokazao uspešnim, nažalost. Pitaj bilo koga mlađeg od 20 godina da nabroji 5 omiljenih filmova i spremi paket papirnih maramica za suze gorke...

Link to comment
Share on other sites

Uf, dobro je, još me služi intuicija :) .

Women insect. ;)

A sad bez šale, pokušaj zaglupljivanja omladine se pokazao uspešnim, nažalost. Pitaj bilo koga mlađeg od 20 godina da nabroji 5 omiljenih filmova i spremi paket papirnih maramica za suze gorke...

Eh, nažalost, tu si debelo u pravu. :(

Link to comment
Share on other sites

Za decu do 10 godina starosti. Mada, ja bih svejedno tužio scenaristu i reditelja zbog pokušaja zaglupljivanja omladine.

Evo ga još jedan kandidat koji upada u gorenavedenu kategoriju:

http://www.b92.net/k...0&nav_id=592651

Nadam se da će ubuduće sve viÅ¡e ovakvih megalomanskih visokobudžetnih SF gluposti prolaziti sliÄno na blagajnama, Å¡to će naterati Holivudske filmske kuće da dobro razmisle da li radnja filma u koji se spemaju da ulože stotine miliona dolara ima blage veze sa mozgom i da li glumci u istim treba da budu manekeni ili pravi glumci.

Mislim da je i onaj užas od poslednjeg Konana sliÄno proÅ¡ao na blagajnama :banana .

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da pokusham da izbegnem film u kome igra dotichni.th_coffee.gif?t=1257378831

Nisam hteo da izigravam dežurno džangrizalo, ali kad si već otvorio sezonu da dodam da ni meni dotični "ne leži", što ne znači da su mu filmovi nužno loši. Bar ne svi post-9671-0-25955900-1332574843.gif. Jedini film u kojem mi se dopalo njegovo tumačenje uloge je "Leaving Las Vegas" (btw, topla preporuka za film). Što se "Lord of War" tiče, solidan film, mada bi me svakako više dojmio da je glavnoj ulozi npr. Paćino ili DeNiro.

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da pokusham da izbegnem film u kome igra dotichni.th_coffee.gif?t=1257378831

Nisam hteo da izigravam dežurno džangrizalo, ali kad si već otvorio sezonu da dodam da ni meni dotiÄni "ne leži", Å¡to ne znaÄi da su mu filmovi nužno loÅ¡i. Bar ne svi post-9671-0-25955900-1332574843.gif. Jedini film u kojem mi se dopalo njegovo tumaÄenje uloge je "Leaving Las Vegas" (btw, topla preporuka za film). Å to se "Lord of War" tiÄe, solidan film, mada bi me svakako viÅ¡e dojmio da je glavnoj ulozi npr. Paćino ili DeNiro.

Sede dve babe u mraku i dođe treća i upali svetlo :D .

Lords of War je jedan od mojih omiljenih filmova (naruÄito scena nestajanja/rasklapanja teretnog aviona u Africi od strane lokalnog stanovniÅ¡tva - neprocenjivo).

Zaboravili ste i na takoÄ‘e odliÄne: Vampire's Kiss, Adaptation. i John Woo-ov: Face/Off.

Link to comment
Share on other sites

Ma super je Cage (nema ko da ga ubije), mada zene preterano padaju na njegove plave ochi. Nekada sam mislio da je odlichan glumac, dok stvari nisu doshle na svoje...

Pre izvesnog vremena sam, posle dvadesetak godina, pogledao Linchov "Wild at heart", koji mi se tada "chinio" kao fenomenalan film. Boze, kakav danak relativnoj mladosti.Mora da je uticao "Twin Peaks" iz iste godine.Prazno, prazno, pretenciozno, prazno.A, inache sam Linchov fan...

Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da izigravam dežurno džangrizalo, ali kad si već otvorio sezonu da dodam da ni meni dotiÄni "ne leži", Å¡to ne znaÄi da su mu filmovi nužno loÅ¡i. Bar ne svi post-9671-0-25955900-1332574843.gif. Jedini film u kojem mi se dopalo njegovo tumaÄenje uloge je "Leaving Las Vegas" (btw, topla preporuka za film). Å to se "Lord of War" tiÄe, solidan film, mada bi me svakako viÅ¡e dojmio da je glavnoj ulozi npr. Paćino ili DeNiro.

To je vec subjektivna ocena o glumcima.Medjutim,ono sto je cinjenica je da je Cage odigrao maestralno i da je film odlican.E sad,da li je moglo bolje - uvek moze bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...