Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Sve to je Ostrvo (The Island iz 2005.) Michael Bay-a pretecirao i hteo da bude donosi nam ova predivna si-fi drama koja je uradjena prema istoimenoj knjizi. Kazu da je knjiga bolja (ali u kom slucaju nije?), ali da je film uspeo da prenese celokupnu atmosferu i poruku iz nje sto je i najvaznije.

Preporuka :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Задње двије недјеље уживао Ñам у гледању филмова из комплета Warner Gangster Collection Vol.1. ПоÑебно Ñам био задовољан Ñа филмом White Heat.

warnergangstercollectio.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

The Fighter - film o usponu boksera Mickey-a Ward-a, čiji lik tumači vazda' zbunjeni Marky Mark aka Mark Wahlberg. No, veoma prijatno me iznenadio Christin Bale koji glumi Ward-ovog brata, i koji je po meni odigrao najbolju ulogu u dosadašnjoj karijeri. Bar u filmovima u kojima sam ja imao priliku da ga vidim. Scenario nije ništa spektakularno, u pitanju je pitka priča o delu života Ward-a kada se suočavao sa privatnim problemima i umalo odustao od boksa. No, uspeva da se izbori sa svojim demonima i da se konačno vrati u ring. Ostalo je istorija.

Ocena: 6/10

P.S. Film vredi gledati bar zbog sjajnog Bale-a, ako ni zbog čega drugog.

2010-12-17-TheFighter.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eh, na šta je Holivud danas spao. Pre samo par decenija, taj isti Bale bi bio smatran prosekom ili možda za nijansu iznad. A danas još predstavlja i neku elitu. Smejurija. :rolleyes:

:nono

Bale je izvanredan glumac, kada mu uloga to dozvoli. Bio je odliÄan u mnogim rolama, ali meni je najupeÄatljiviji kao Trevor Reznik u The Machinist. Genijalna uloga i niÅ¡ta manje genijalan film.

Link to comment
Share on other sites

:nono

Bale je izvanredan glumac, kada mu uloga to dozvoli. Bio je odliÄan u mnogim rolama, ali meni je najupeÄatljiviji kao Trevor Reznik u The Machinist. Genijalna uloga i niÅ¡ta manje genijalan film.

Slažem se.

Po dostupnim informacijama Bale je za ovu smršao 28 kg i u vreme snimanja filma imao je 54 kg. Na stranu sve to, verovatno svako može da smrša ako se zainati, on je u ovom filmu odigrao lik Trevora za pamćenje, što sigurno ne bi mogao svaki glumac.

Neka moja želja je da ga gledam u filmu braće Koen u kome bi glumeo isfrustriranu rok zvezdu, gitaristu. Ostatak benda, recimo, Äinili bi Paul Giamatti kao drugi gitarista, Forest Whitaker kao bubnjar, Tim Roth kao basista i Erykah Badu kao to Å¡to jeste - GLAS. Menadžer benda bio bi, naravno, Steve Buscemi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...