Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Sad napravim pauzicu od 10-ak minuta, pa krećem sa poslednjim filmom za danas. RaÄunam bolje da postujem sada jer će me posle mrzeti (ne daj bože da vas jednom ne obavestim Å¡ta upravo gledam :-? propas')

PokeraÅ¡i - "Rounders" 1998 DVD... Mislim da se malo Å¡ta ima reći o ovom filmu Å¡to već nije ispriÄano.

120jknp.jpg

Eh da ... i srećan nam dan državnosti :)

Link to comment
Share on other sites

Uh, covece kako je ovo dobar film i koja dobra atmosfera, davno sam ga gledao.

Eto prilike za jos jedan krug,nece da skodi.

Btw,ovo je zagrevanje za nesto jos bolje (moram polako da se vracam unazad,ne valja za "stomak" naglo sa blockbuster hollywood-a preci na pure art )

Link to comment
Share on other sites

Povratak u detinjstvo:

cosmos%20carl%20sagan.jpg

Trinaest epizoda/poglavlja, engleski titlovi (naših nema ni za lek), ali srećom tu je knjiga (Otokar Keršovani, Rijeka, 1982.), pa je mnogo lakše.

Prvo odgledam jedno poglavlje, pa ga onda proÄitam i ponovo odgledam.

Uživancija!

cosmos.jpg

(Carl Sagan, 1934-1996. Rest in Peace...)

Jao, jao... "žabac", ti baÅ¡ umeÅ¡ da izvuÄeÅ¡ sećanja, iz najdubljih dubina... baÅ¡ tako, kako si napisao "povratak u detinjstvo"... !!!

Knjigu, ma Å¡ta knjigu... REMAK DELO "Cosmos/Carl Sagan", sam dobio kao pokloon od OCA za odliÄan uspeh u 6 razredu osnovne...

S obzirom, da sam je "slistio" za 3-4 dana... i dan-danas mislim, da je cela familija tada, definitivno shvatla "da samnom nešto, nije u redu" !!!

:o:o:order:o:o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...