Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Коначно Ñу Ñтигле Ðове наочаре Ray Ban - " Колекција лето 2011 "

neznam da li da ovo ide pod SRBOVANJE ili ovde:

Posted Images

Interesantno je zapaziti da neko ko prica o nekom nivou, elitizmu, uzme pa iz cista mira uvredi izmedju ostalog i mene i to samo zato sto zivim u borci.

Bas mi nekako drago sto ne pripadam eliti kojoj ocigledno pripada Bujodrag.

Inace ljudi su manje vise svuda isti, i to ne mislim na naselja nego i gradove i drzave. Pre ce biti da se Bujodragu nije svidjao posao koji radi, niti sto mora da putuje do borce, pa onda utehu u svom nezadovoljstvu trazi u drugima.

Inace Travolta je skroz super lik, to sto ima raznih oko njega koji ga koriste da zabave sebe kao i druge ljude koji konzumiraju youtube da bi ismejali druge i tako sebi dali vecu vrednost koja im je potrebna, ne znaci da ga treba provlaciti po forumima i olako ga omalozavati.

Eto iz ono jako malo koliko sam poznavao Travoltu ranije, siguran sam da je mnogo bolji kao covek, od ljudi koji cene druge po mestu prebivalista. Shodno tome, i bez obzira na uvrede, meni ne smeta sto zivim u borci, a svakako mi je drago sto imam komsiju kao sto je Travolta.

Eto toliko od offtopica od mene.

Hajde, hajde, Džontra, ima daleko boljih slika za takvu vrstu fora. Ova je Äista Å¡abanija, može da prodje eventualno u BorÄi.

Vreme je da se elitizam vrati na Forum.

Ti si verovatno pravi predstavnik tog elitizma. :heat