Jump to content


prenosnici / stereo to go forum


Donkey

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uzeo sam pomenuti WM-W800 na aukciji koja je navedena.

U savrsenom optickom stanju, nisam ga probao niti otvarao. Jos uvek je na njemu fabricka nalepnica sa, rekao bih, japanskim znacima koji reklamiraju FM karticu. Kako nisu mogli da smeste i FM tjuner u njega, on je bio u obliku kasete, kao kod starih Toshiba vokmena. Zbog toga jedna vrata imaju usek i otvor da bi se mogle menjati stanice. Pomenutu kaseticu, nazalost, nisam dobio.

Ja posedujem jednog takvog SHARP-a i imam tu kaseticuuuuuu !!! :bounce

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Potreban mi je neispravan vokmen (tj vokmen kome je kasetni deo nepopravljiv)

Panasonic RQ-XF500

Mom primerku ne radi tjuner pa bih pokusao da premestim iz takvog nekakvog neispravnog...

@Retro-Man lep primerak, tu je i cuveni logo. Mozda neko zna koje godine je osmisljen taj logo koga danas stavljaju i na mobilne telefone?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobro de, nije baÅ¡ "prenosnik", ali da je bilo malo & kompaktno to svakako jeste, uz odliÄan te vrlo moćan "skoro hi-fi zvuk"... reversni dek koji je snimao Äak i na metal-kasetama, digitalni tjuner, daljinski upravljaÄ !

Sada već davne 86-te, ali ko da je juÄe bilo, sećam se kako su klinci a vala i stariji sa nevericom sluÅ¡ali Å¡ta "mali Sony" može, u prostorijama ekspoziture tadaÅ¡njeg Sony-jevog uvoznika u robnoj kući u niÅ¡u, na poslednjem spratu...

Dame & Gospodo "The One And Only"...

post-11614-0-90407400-1330703233_thumb.j

Seća li se ko tadaÅ¡nje cene, da li je bilo i jaÄih modela iz te serije ?

Link to comment
Share on other sites

Moja ergela :)

Sony 668, 485 i Panasonic 45 su ganc novi, Å¡to bi ovi sa oglasa rekli : "slika govori hiljadu reÄi" :lol: jedan sa folijama neodlepljenim i totalno nekoriÅ¡teni, ok, probani su. Panasonic sx60 sa snimanjem je kao nov, skoro pa bez tragova korišćenja i svi totalno ispravni. Grundigu treba da se zameni gumica, pukla je i to se odlaže oko dve godine. :oops: Toshiba je u skroz ok stanju obzirom na godine i staž a i ja sam picajzla, sve mu radi, ima odliÄan prijem stanica sa tim radio-kaseta adapterom i radi na Äetiri baterije. Soni ovaj poslednji zuji ali ne vrti, sigurno je ili neki idler ili gumica u pitanju, nemam ni volje ni vremena da ga otvaram. Imam joÅ¡ negde jedan Panasonic, mislim da je oznaka neÅ¡to-45, total logiÄka kontrola, daljinac, B redukcija Å¡uma, jedna baterija, metal traka... ali ne znam gde je. Kupljen nov, slabo koriÅ¡ten, i sada je kao nov samo se ne sećam gde sam ga spakovao :oops:

Iskreno, svi su oni nedoživljeni onda kada su bili skupi, ima jedna slika sa cenama, sada su tu, na Äuvanju za podgrevanje emocija sa vremena na vreme :hdphones

post-9727-0-66018200-1331392795_thumb.jp

post-9727-0-19801500-1331392798_thumb.jp

post-9727-0-91654800-1331392799_thumb.jp

post-9727-0-21798900-1331392908_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

post-29567-0-46232900-1340527460_thumb.jpost-29567-0-09503800-1340527389_thumb.jpost-29567-0-18114000-1340527475_thumb.j

kao stari ljubitelja svega i svaÄega Å¡to je vezano uz walkman-paletu teÅ¡ko je bilo odoljeti i ovima , ali će joÅ¡ teže ih biti saÄuvati nakon Å¡to juniori otkriju kako to zvuÄi u odnosu na danaÅ¡nje " zvuÄnike " koje spajaju na computer-e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...