Jump to content


prenosnici / stereo to go forum


Donkey

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mrzeo sam Walkman-e kada su svi poludeli za njima, ali ovu igracku nosim vec godinu dana i sasvim sam zadovoljan:

http://www.sonyericsson.com/cws/product ... w=overview

Mnogo je zamerki, :

- napravljeno najjeftinije sto moze,

- vratanca su ***** od kvalliteta - lome se i pogledom,

- maska je skuplja od telefona,

- baterija jedva dan, dan i po ..

ali ZVUK je super je po mom ukusu.

Imam i drugi i treci telefon, svi su bolji po mnogo cemu ali se na putu ne odvajam od ovog govanceta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da ne zapoÄinjem temu, mada je prenosiv jedina mana mu je Å¡to morate crnca da vodite. Eh' ljudi iÅ¡Äupa ovo iz garaže (e kad se setim Å¡ta je sve preživeo), za živo Äudo radi trebalo bi malo da se prÄka po njemu. TV radi ekran oslabio biraÄ kanala podivljo, kaset radi, radio isto radi, malo ga zezaju preklopnici.

p9270165.jpg

p9270170.jpg

p9270169.jpg

p9270174.jpg

POZDRAV :wave2

Link to comment
Share on other sites

Da ne zapoÄinjem temu, mada je prenosiv jedina mana mu je Å¡to morate crnca da vodite. Eh' ljudi iÅ¡Äupa ovo iz garaže (e kad se setim Å¡ta je sve preživeo), za živo Äudo radi trebalo bi malo da se prÄka po njemu. TV radi ekran oslabio biraÄ kanala podivljo, kaset radi, radio isto radi, malo ga zezaju preklopnici.

Heh bas mi je pre neki dan drug poslao snimak slicne sprave, ali marke JVC.

Njemu je bas skroz vrisnuo tv. Malo je jedino drugaciji raspored komponenti

ali je isto all-in-one tip uredjaja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sony koji sam kupio ima ispravan radio ali se kasetofon ne cuje kada radi. Vidim da je izvadjen prikljucak za spoljno napajanje, verovatno su ga tada "sredili". Ne radi mu ni DIR taster.

Marantz, sa druge strane reprodukuje (nisam probao snimanje), ali nece svaki put da ukopca Play, tj. nece da krene da namotava traku na tockic. Izgleda malo koriscen, neotvaran, pa cu se njim pozabaviti cim stignem. Kada sam video posto se prodaje preko e-bay-a, malo sam se iznenadio.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jel ima taj Sony World radio , mogucnost programiranog vremenskog snimanja na traku?

Tek sam sada video pitanje... ne, sat sluzi kao sat sa datumom i da budi vlasnika uz pomoc radija. Obzirom da ima mehanicke komande, programiranje snimanja bi zahtevalo da uredjaj bude ukljucen u modu pauze te bi doslo do ostecenja rolera.

Link to comment
Share on other sites

"Yet while the Apple iPod currently dominates the portable music market, Sony's iconic Walkman brand still lives on, and is proving to be particularly popular amongst audiophiles – those strange hi-fi-loving beasts that value audio-quality above and beyond convenience and gadgetry." :hdphones

Link to comment
Share on other sites

Evo i Popboks vesti: http://www.popboks.com/vest.php?ID=13965

Nisam znao da su ih pravili zadnjih godina.

Ево шта Ја нађох у вези тога:

http://www.techradar.com/news/audio/hi-fi-radio/sony-cans-tape-walkman-in-japan-903121?src=rss&attr=newsaudio

Jesi li proÄitao komentare?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...