Jump to content


Hi-Files 33 u prodaji od 30.12 [utisci]


Ljuba

Recommended Posts

TEMA BROJA

Treća dimenzija

TESTOVI

VTL ST-150

Audio Research VSi60

Audio Note Zero

Unison Research Unico CD Primo

Harbeth HL-P3ESR

Creek Destiny

Canton GLE 470

KEF iQ30

TEAC CR-H500NT

Harman-Kardon BDP 10

Toshiba 32AV635D

Samsung ST1000

Samsung HMX-U10

MUZIKA & FILM

Audiofi lske recenzije

CD recenzije

Chris Rea

DVD recenzije

James Cameron

post-45-128510965698_thumb.jpg

post-45-128510965698_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Standardno dobar broj. Najviše me je zanimao ovaj Audio Research, no to je i dalje preskupo za mene... Onda Harbeth - zapamtiću ga za kad se pojavi u našim malim oglasima 8)

Audio Note i Creek - nisam im mušterija, ali volim testove 'kompletića', a utisak o kefu odgovara mom utisku o prethodnom modelu. Ostalo me nije posebno zanimalo - avr, blu-ray, televizori i fotoaparati, ali dobro, razumem potrebu.

Sve u svemu najveća mana ovom broju je izostanak retro-kutka. Nadam se da će za sledeći broj Zoki nabaviti neku finu staru spravicu...

Link to comment
Share on other sites

Upravo listam najnoviji broj. Procitao nesto sitno i na oko lepo izgleda hehe.... zelim da pohvalim uvodjenje kad je koji uredjaj opisan tj u kom broju. Nije lose da se to prosiri na veci broj uredjaja tj da obuhvati i starije brojeve a moze se ubaciti u tabele cenovnika (manje strana se trosi na to a ipak je prisutno). Fotoaparati su me malo zbunili ali sto da ne, ne smetaju mi. Nadam se opisu i uporedjivanju zvucnih karti u nekom narednom broju (Stereophile iz USA na naslovnoj za januar ima Xonar STX). E, da... Chris Rea je pun pogodak. Sve najbolje i puno uspeha i srece u Novoj godini svima 8)

Link to comment
Share on other sites

Hi-Files no.33 kupljen malopre...

Listam ja onako, redom... kad ono... :D:D8) !!!

U rubrici http://www.HIFi-Forumi.com, u postu "Proizvodnja magnetofonskih traka"... objavljen je moj odgovor Älanu "nagra"... !!!

Hmmm... moram da priznam... da mi je milo und drago !!!

O utiscima sutradan, a ovako na prvu loptu... vidim da Zoki... po obiÄaju briljira... :D8):D ...

Link to comment
Share on other sites

Kad vidiÅ¡ da VTL koÅ¡ta 5 soma evra 8) ,onda 500-600 jura za neki NAD,Yamahu,Maranz.... je deÄija igra.

Možda je za neke moje prijatelje imbecilna cifra i 600e za ceo HT sistem,meÄ‘utim niko od njih ne osporava kvalitet,Äak su neki od njih i kupci u najavi. :D

Ljubo pozdrav za tebe, sve forumaše i sve najbolje u novoj 2010.god.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Audio Note Zero :wave2

Audio Research VSi60 :lol::lol:

VTL ST-150 :wave2:lol::cheers

Vreme je da se malo vise uozbiljite da biste dobili deset thumbs up!

Kao jedini domaci hi-fi casopis mislim da bi trebalo pod hitno da se ode do Zajecara i napise review -test za RALL REQUISITE zvucnike. Odavno su u svetu krenuli da dobijaju odlicne ocene za ovaj nas dragulj, i mislim da bi bilo steta da ne iskoristite ovu priliku . :beer

E da, ako ima mesto isao bi i ja posto su se moji usi pretvorili u ribbon-e :beer

post-2575-128510979387_thumb.jpg

post-2575-128510979387_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

U testu cd-playera Unison Research unico cd primo, iz pera Ljubiše Miodragovića, se pominje da im je zapao šaka, sacd disk koji nisu mogli da poslušaju na njemu...

O kom naslovu je reÄ, poÅ¡tovani uredniÄe, pitam zato Å¡to su sacd-ovi, koji nisu hibridni jako retki na tržiÅ¡tu, baÅ¡ zbog toga Å¡to se ne mogu sluÅ¡ati na klasiÄnim cd-playerima ???

Sam test, je inaÄe... ajde sad, da ne preterujem, pa... vrlo dobar, vidi se da se napreduje.

Link to comment
Share on other sites

Audio Note Zero :thumbsup2

Audio Research VSi60 :cheers:banana

VTL ST-150 :banana:banana:)

Vreme je da se malo vise uozbiljite da biste dobili deset thumbs up!

Kao jedini domaci hi-fi casopis mislim da bi trebalo pod hitno da se ode do Zajecara i napise review -test za RALL REQUISITE zvucnike. Odavno su u svetu krenuli da dobijaju odlicne ocene za ovaj nas dragulj, i mislim da bi bilo steta da ne iskoristite ovu priliku . :)

E da, ako ima mesto isao bi i ja posto su se moji usi pretvorili u ribbon-e :roll:

Link to comment
Share on other sites

U testu cd-playera Unison Research unico cd primo, iz pera Ljubiše Miodragovića, se pominje da im je zapao šaka, sacd disk koji nisu mogli da poslušaju na njemu...

O kom naslovu je reÄ, poÅ¡tovani uredniÄe, pitam zato Å¡to su sacd-ovi, koji nisu hibridni jako retki na tržiÅ¡tu, baÅ¡ zbog toga Å¡to se ne mogu sluÅ¡ati na klasiÄnim cd-playerima ???

Sam test, je inaÄe... ajde sad, da ne preterujem, pa... vrlo dobar, vidi se da se napreduje.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...