Jump to content


Forumski biseri


ras

Recommended Posts

Poput nekih drugih (foruma), ovde, molim bisere sa ovog foruma.

Ako postoji sliÄna tema, dajte link.

Puk'o sam od smeha na temi o usmerenim kablovima: viewtopic.php?f=1&t=16877

Povezivanje usmerenih kablova u pravom i kontra smeru.....

Zbog mira u glavi nije lose ispostovati smer strelica ako ih je proizvodjac vec oznacio.

"Mir u glavi" je i inace najvazniji kada su kablovi u pitanju.

Sjajno!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Forumski biseri od drugih clanova ..hm...ok....a sta mislite da clan postavi svoj(e) bisere(kako niko nije bezgresan mora da se bar jednom omakne)

Ko je spreman na to ? ;)

Nisam,priznajem

Offtopic: @ ras,u temi "Eric Clapton u Beogradu" rekao si da se pravis da ova tema ne postoji,pitao sam te zbog cega,al izgleda ne zalazis zaista tamo pa aj ovde da probam opet

Link to comment
Share on other sites

Forumski biseri od drugih clanova ..hm...ok....a sta mislite da clan postavi svoj(e) bisere(kako niko nije bezgresan mora da se bar jednom omakne)

Ko je spreman na to ? ;)

Nisam,priznajem

Offtopic: @ ras,u temi "Eric Clapton u Beogradu" rekao si da se pravis da ova tema ne postoji,pitao sam te zbog cega,al izgleda ne zalazis zaista tamo pa aj ovde da probam opet

Slazem se, samo kontam da clanovi ako su i napisali neki biser, oni toga nisu svesni. Nego ko sta ulovi neka postuje. Slazem se da je tema o "smernim" kablovima dobar povod.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: @ ras,u temi "Eric Clapton u Beogradu" rekao si da se pravis da ova tema ne postoji,pitao sam te zbog cega,al izgleda ne zalazis zaista tamo pa aj ovde da probam opet

Offtopic: ne podnosim kleptona

Imam ja puno toga, ali u mailboxu. I sve cuvam...

daj na kaÅ¡iÄicu

Link to comment
Share on other sites

Forumski biseri od drugih clanova ..hm...ok....a sta mislite da clan postavi svoj(e) bisere(kako niko nije bezgresan mora da se bar jednom omakne)

Ko je spreman na to ? ;)

Tema nije zamiÅ¡ljena da bi se sprdali na neÄiji raÄun (može i to).

U prvom postu (gore) je primer lucidnog odgovora (by Lakedemon)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

* Prijavite ovaj post

* Odgovori sa citatom

Re: Špijuni su među nama...(YU scena)

Postod PrekoBare » Pon Jan 25, 2010 4:06 pm

edit admin: 15 dana odmora zbog politike. Pravila su dopunjena

"Najbolje je neprijatelj dobrog"

Volter

Korisnikov avatar

PrekoBare

VIP member

Postovi: 2295

Pridružio se: Pon Avg 15, 2005 8:52 pm

* Privatna poruka

пошто не могу да пронађем у ПРÐВИЛИМРФОРУМРнигде казну од 15 дана .....

A ja ne mogu da verujem, da administracija toleriše i ćuti na...

velkosrvbska proseravanja i Å¡enluÄenja uvek i svuda, te teko i ovde(gde im sigurno nije mesto), tzv. Älana "PrekoBare" !!!

Aman ljudi, zar ne vidite Å¡ta taj svrbov radi:

- koristi karikirano hrvatsko pismo, valjda da bi pokazao koliko mrzi, a mrzi do neba...

- umanjuje žrtve "tuđih" i vazdiže žrtve "naših" iz onog prokletog vremena...

- stalno drobi o zaverama sa mrskog nam zapada od strane Vatikana/USA/evra... koji su jelte krivi za sav oÄaj, koji nas je snaÅ¡ao...

Upravo zbog takvih poremećenih i bezdušnih misli i na žalost, brojnih zlomislećih individua u ovoj lepoj zemlji, se i dogodilo zlo, koje nikada ne treba zaboraviti, koje treba kazniti...

Međutim, ovde se nastavlja sa tim, "iz emigracije" !!!

OČISTITE FORUM OD ZLA, DUGO I PREDUGO JE ŽIVELO PORED NAS, NIJE MU OVDE MESTO !!!

Link to comment
Share on other sites

@Rade... Ne znam šta si hteo da kažeš ovim postom. Totalno je konfuzan.

Ako je accuphaseov post u pitanju, da i ja sam se zgadio. Ni ja ne volim velikosrpska ................ (pa kultura gospodina) jer smo sve samo to nismo, ali sam se zgadio da se dopuÅ¡taju antisrpska. Posebno mi se ogadio post dotiÄnog koji zavrÅ¡ava sa "za pobedu zla potrebno je da dobro ne uÄini niÅ¡ta" pu. Ali valjda to tako treba.... Ovde dolaze i ljudi iz Hrvatske, Montenegra, B i H, Slovenije pa su takvi postovi kakve accuphase ostavlja za sobom, dobri da raspirujemo bratstvo jedinstvo. :nerd

Link to comment
Share on other sites

Ako je to onaj koji je napljuvao Kolubarsku bitku i koji se stidi svoje proslosti onda me i ne cudi da je napisao tako nesto.

Mada ima jos takvih. Kao neki koji su izjavili da su trebali jos vise da nas bombarduju :nerd .

Opet tema koja izaziva izlazak na ban-crtu, pa ko se oklizne... :nerd

Jeste Accuphase preterao u svom komentaru, ali ono o Kolubarskoj bici je vrlo odmereno i pouÄno napisano - treba Äitati hladne glave, to je sve.

Å to se bombardovanja tiÄe, ja to, recimo, nisam izjavio. 8)

Link to comment
Share on other sites

Ma "ne znam" ko je izjavio za bombardovanje, necemo da zatvaramo temu :nerd.

Evo mog omiljenog ovogodisnjeg "bisera", tesko da ce biti nadmasen ove godine :nerd:

ja od pre neki dan uzivam u blagodetima moga polovnog SONY resivera 8) od 40E, a jel mi verujes da nema nikakve razlike. AMA BAS NIKAKVE!

a eto za divno cudo kupih za 35E iz zajebancije i mission M73 zvucnike koje sam takodje davno imao i eto opet znaci sa istim zvucnicima na kojima sam i rotela slusao u prvo vreme NEMA NIKAKVE RAZLIKE!!! 35+40=75E, ti oces da bacis 500, zamisli jos da treba da kupis i zvucnike.

Link to comment
Share on other sites

Ako je to onaj koji je napljuvao Kolubarsku bitku i koji se stidi svoje proslosti onda me i ne cudi da je napisao tako nesto.

Mada ima jos takvih. Kao neki koji su izjavili da su trebali jos vise da nas bombarduju :D .

Zare dobio wanring, a Rade na drugoj temi.

Nema vise politike na forumu, shvatite bolje sami, nego da moramo da reagujemo

Link to comment
Share on other sites

Ako je to onaj koji je napljuvao Kolubarsku bitku i koji se stidi svoje proslosti onda me i ne cudi da je napisao tako nesto.

Mada ima jos takvih. Kao neki koji su izjavili da su trebali jos vise da nas bombarduju :D .

Ovo si ti napisao. Pozdrav. Nemoj se nervirati

Link to comment
Share on other sites

Svasta ce covek ovde jos da procita...

Ðко тако наÑтавиш има да попијеш бан од 16,8 дана .....доÑта је било варнингчења

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...