Jump to content


uzvarb


uzvarb

Recommended Posts

Ðаравно  :thumbsup2

 

Који је то дек иÑпод?

 

:wave2

E to je moja omiljena Yamaha K-560 , meni inace prelep dek, iako znam da nije nista posebno mnogo volim da ga koristim, naravno za reprodukciju traka snimljenih na malo boljim dekovima. Ne snima bas savrseno, al se reprodukcija dobro drzi. Vizuelni dozivljaj kad se vidi cela kaseta i razigrani vumetri su nezamenjlivi.

Link to comment
Share on other sites

kolega najiskrenije cestitke za KOMODO-ZMAJA  9000ES  

 

kolega sa foruma Danijel ima 7100es risiver i zvucno radi msm za neverovati,da se covek zapita sto kupovati pojacala,snagase itd

 

a mogu misliti kako samo radi 9000es :order  sad si na trosku da nadjes 7 zvucnika

 

jos jednom cestitke jel znam koje je to ludilo od pojacala   :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

kolega najiskrenije cestitke za KOMODO-ZMAJA  9000ES  

 

kolega sa foruma Danijel ima 7100es risiver i zvucno radi msm za neverovati,da se covek zapita sto kupovati pojacala,snagase itd

 

a mogu misliti kako samo radi 9000es :order  sad si na trosku da nadjes 7 zvucnika

 

jos jednom cestitke jel znam koje je to ludilo od pojacala   :crno-na-belo

Uh bas je ZMAJ...imam spremne neke zvucnike za surround, ali sad treba samo da se postave, e a to ce malo biti problematicno...jer treba zmaja ugasiti...Strasno sam bio sumnjicav u D klasu pojacala, ali ovo mi je otvorilo oci..pardon usi..

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: PS. Pošto ćeš da kupuješ tv od 50", javi šta ćeš da uradiš sa tim mališom od 32"

 

 

:wave2

 

Offtopic: Продаће га мени.Ðаравно!   :crno-na-belo

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

:eek  :klanjanje  :eek   9000 es totalni RESPECT . . . . . . Najiskrenije cestitke . I ja sam slusao kod Danijela 7100es i odlicno radi na stereo a mogu zamisliti ovo cudo. Mislim da bi ovaj Sony pojeo one cuvene New Force  9 - ke mono u D klasi koje sam slusao i razocarao se

Link to comment
Share on other sites

 Mislim da bi ovaj Sony pojeo one cuvene New Force  9 - ke mono u D klasi koje sam slusao i razocarao se

 

Такође, иако имам ефикаÑне кутије нешто ту није баш штимало. ЈедноÑтавно Ñу ми ти моноблокови Ñвирали без душе.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Merkao sam ovaj risiver a onda je veoma brzo nestao sa oglasa...iskreno sam se obradovao kada sam video da je ovaj vrhunski primerak zavrsio kod pravog ljubitelja ovog proizvodjaca.

Uzivaj Bane!

Da kad sam ga video nije mi bilo dobro par dana...inace nije risiver nego pojacalo, nema tjuner. Sto meni nekako i vise odgovara.

O akciji da se sve zavrsi i uredjaj stigne do mene je bukvalno roman da se napise. Dovucen je iz Holandije, i dok nije dosao smrsao sam 5kg od nervoze i nestrpljenja i misli da samo prodje kako treba, da se ne osteti..ma 2 miliona tripova me mucilo...

Na kraju se isplatilo, sony je kao iz prodavnice, neotvaran, i ja sam se jedva otrgao zelji da ga otvorim, zadovoljio sam crva slikama otvorenog sa neta.

Danas sam prevezao ceo sistem, ono sto je od njega preostalo nakon velike rasprodaje da bi se skupile finansije za ovu napravu.

Prezivelo je sledece:

Sony DTC-60ES dat

Sony TC-K850ES dek

Sony TC-KB920QS dek

Panasonic NV-F65 hi-fi stereo video rekorder

Sony SLV-825 video

MDS-JE640 MiniDisc dek

Sony CDP-XB740QS cd plejer

HTPC 

IP TV

 

Sve ovo povezano na TA-DA9000ES

 

Inace sam mislio da ovu zverku necu nikad uzivo ni videti, a kamoli cuti...ili posedovati.

 

Kolko sam srecan zbog toga ne mogu objasniti!

Link to comment
Share on other sites

kolega davaj jos slika :loveface

Evo jos malo slicica, nisu neki kvalitet, al su krajnji domet mog telefona...

Kao sto rekoh reorganizovao sam sistem, povezao neki JBL sub, i centralni, nabavio i pripremio 4 satelita za zadnje kanale, ali ih jos nisam postavio.

Bice i to.

Ono sto je bitno je da se zahvalim clanu vule80 bez cije podrske i angazovanja verovatno ne bi ovo pojacalo doslo u moj sistem.

 

post-11811-0-50349300-1369591407_thumb.j   post-11811-0-83886700-1369591417_thumb.j   

 

post-11811-0-86053600-1369591430_thumb.j   post-11811-0-14176200-1369591446_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Evo jos malo slicica, nisu neki kvalitet, al su krajnji domet mog telefona...

Kao sto rekoh reorganizovao sam sistem, povezao neko JBL sub, i centralni, nabavio i pripremio 4 satelita za zadnje kanale, ali ih jos nisam postavio.

Bice i to.

Ono sto je bitno je da se zahvalim clanu vule80 bez cije podrske i angazovanja verovatno ne bi ovo pojacalo doslo u moj sistem.

 

attachicon.gifIMAG0035.jpg   attachicon.gifIMAG0045.jpg   

 

attachicon.gifIMAG0040.jpg   attachicon.gifIMAG0037.jpg

ZvuÄnici su super, sluÅ¡ao sam ih kod druga na uher snagaÅ¡ to drma poÅ¡teno :), jako mi se svidja furnir gde si ga nabavio ako nije tajna

Link to comment
Share on other sites

ZvuÄnici su super, sluÅ¡ao sam ih kod druga na uher snagaÅ¡ to drma poÅ¡teno :), jako mi se svidja furnir gde si ga nabavio ako nije tajna

Da se ne ponavljam...ima detaljnije o zvucnicima ovde u ovoj temi kad su dosli u sistem.

Pozz!

:-)

Link to comment
Share on other sites

KoristiÅ¡ li i-link za SACD? 

 

Svaka Äast na kupovini, to je već ureÄ‘aj pravih dimenzija. Slikaj i sa zadnje strane :wave2

Nabavka plejera sa i-link-om je nesto sto ce se desiti pre ili kasnije. Trenutno sam samo na coax.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...