Jump to content


uzvarb


uzvarb

Recommended Posts

Hehe... izdrzacete vreme kako tako, najbolje uz pivo 'ladno. :cheers

Reci mi, snagas se dosta greje?

Poprilicno se greje, jace nego ovi novi risiveri. Sobzirom da je otvoren sa svih strana i ventilacija nicim nije ometena mogu reci da od drzanja u bilo kakvoj polici poluzatvorenog tipa, ili neke komponente odgore nikako nije pametna rabota. Verovatno bi se pregrevao.

Link to comment
Share on other sites

12tica vec angazovana...a na putu rashladjenog vazduha nalazi se veci deo sistema.

Iskreno uopste nije mali problem TV greje kao lud, preamp sony radi kao mala grejalica, sad i snagas...ugreju sobu podobrano. A kompjuter takodje doprinosi ucinku...

Link to comment
Share on other sites

12tica vec angazovana...a na putu rashladjenog vazduha nalazi se veci deo sistema.

Iskreno uopste nije mali problem TV greje kao lud, preamp sony radi kao mala grejalica, sad i snagas...ugreju sobu podobrano. A kompjuter takodje doprinosi ucinku...

Danas idem da poslušam 730 -icu
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Proslo je vec neko vreme kako sam postao tata, lepo se snalazim u toj ulozi, a u medjuvremenu se izdesavale i neke promene sistema. 

Advance je sad proslost, i na njegovom mestu  je Arcam P90/3 snagas. Kao nov. Iako deluje na slikama kao igracka, u stvarnosti je to jedan dobrozvuceci uredjaj.

 

post-11811-0-17732000-1363034687_thumb.j

 

Ima fabricki dodat jos jedan kanal, koji se moze koristiti za centralni, pasivni vufer...sta kod padne na pamet....meni trenutno ne radi nista.

 

post-11811-0-04885800-1363034766_thumb.j

 

Samo da nadjem vremena i zivaca da povezem centralni zvucnik na njega pa da onda filmovi idu u 3.0 formatu.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, jeste KD-A8 , kod mene se nasao sasvim slucajno, bez ikakvog plana.

Posle par dana servisiranja, i nesebicne pomoci forumasa on sad radi kao sat.

Jedinu stvar koja bi mu u dogledno vreme trebala je mozda zamena nekih elektrolita i podesavanje elektronike za autokalibraciju. Al je pitanje isplati li se. Ne mogu naci SM za ovaj model, mozda bi mogao i sam to da uradim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav drustvo, evo velikih promena u sistemu pa da ih i ozvanicim.

Gotovo pola sistema sam rasprodao jer se morao zavrsiti finansijski krug za spravicu koja se nije mogla propustiti. Lako ce se vremenom nadohnaditi gubitak koji je po meni itekako vredelo zrvovati zarad pojacala koje je doslo u sistem sinoc.

Danas sam povezao samo stereo varijantu , a kad stignem i ostatak zvucnika.

U pitanju je monstrum od SONY TA-DA9000ES visekanalnog pojacala.

Slike su slikane na brzinu, a vise slika i lepsih kad povezem ceo sistem.

Zvuk na prvo slusanje odlican, i o tome detaljnije kad stisam strasti...

Koliko je to cudo veliko sam znao, ali sam opet ostao zatecen kad sam ga video uzivo. Ostale sprave su kao midi komponente u poredjenju sa njim. TV izgleda kao monitor pored njega. Polica zasad izdrzava njegovih 30kg tezine.

 

Evo slicica... :wave2

post-11811-0-08142000-1369425468_thumb.j

post-11811-0-79967900-1369425480_thumb.j

post-11811-0-98996500-1369425516_thumb.j

post-11811-0-78435700-1369425606_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...