Jump to content


uzvarb


uzvarb

Recommended Posts

Da, naÅ¡ao sam neke testove gde ga u klasi cene kad je bio nov popriliÄno hvale.

Da u pravu si, u odnosu cena/zvuk...ovo je možda i najbolji plejer koji sam imao. Ha ha ha kako to zvuÄi za reći.

Nije mi ni jasno Å¡ta svira u njemu, jer je gotovo prazan...Ne kao cdp-391 koji osim transporta i transformatora nema niÅ¡ta u kutiji...Sve je na prednjoj ploÄi.

Ovde je situacija daleko bolja, al kad se uporedi sa ES mrcinama, popriliÄno jadno.

Ali oÄigledno su uspeli da iz toga izvuku maksimum. Poredjen sa cd6005, i Å¡ta reći...tužno je Å¡to je razlika tako mala. Marantz je bolji tu nema diskusije na analognim izlazima. Medjutim kao transport...mogao bi da ostanem na tom plejeru lagano.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Soca.....stiso se za jedan ES plejer...

 

 

Evo ga, jedva docekah da ti odgovorim na ovu poruku. Prodje vremena , ali evo ga konacno.

Stigao je i ES plejer, nakon jako mnogo problema i komplikacija nastalih u transportu istog. 

 

Stanje se ne vidi lepo na slikama, ali je apsolutno mint, bez i najmanje tackice na sebi..

 

post-11811-0-22353200-1441439729_thumb.j post-11811-0-95591100-1441439740_thumb.j post-11811-0-33480700-1441439749_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Evo ga, jedva docekah da ti odgovorim na ovu poruku. Prodje vremena , ali evo ga konacno.

Stigao je i ES plejer, nakon jako mnogo problema i komplikacija nastalih u transportu istog. 

 

Stanje se ne vidi lepo na slikama, ali je apsolutno mint, bez i najmanje tackice na sebi..

 

attachicon.gifP9050231.JPG attachicon.gifP9050232.JPG attachicon.gifP9050233.JPG

Nikad vise te necu zvati Soca :roll: ......odlican plejer,cekam ful opis uredjaja :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imao sam xa50es, koji je meni bio odliÄan, ali nije bio Äist...menjamo je ozicenje, konektori...možda joÅ¡ neÅ¡to. Preko je uradjeno i tako je stigao.

Ovaj je definitivno bolji. Čista fluidna reprodukcija, mnoštvo finih i nenapadnih detalja. Bas koji ne mulja i ne gubi definiciju do samog dna.

Jednom reÄju odliÄna spravica.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jos jedna multi disk masina u sistemu, ideja je da se gomila diskova koji se redje slusaju budu u njemu zarad prostora u prostoriji, i ocuvanja diskova...ne diranje istih prstima. Sprava je stigla ispravna...ali sam naravno morao da ga popravljam. Nekom je plejer ispao na zadnji cosak i od toga su mu otpali nosaci baze lasera..ne nije transport u pitanju jer su iste i fizicki nedostajale u plejeru...a nisu mogle ispasti same jer bi bile i dalje na svojim mestima srafovima ucvrscene.. Generalno plejer je radio, ali su diskovi cesali o susedne, o mehaniku..pa se to culo uzasno. Inace je predstavljen kao komlletno ispravan...

Model je CDP-CX355

Par slicica pokazuju problem i kako je resen...mislim da obasnjenja nisu potrebna, slike govore i vise nego 1000 reci.

WP_20151229_17_09_31_Pro.jpg

WP_20151229_16_40_03_Pro.jpg

WP_20151229_16_41_19_Pro.jpg

WP_20151229_16_56_23_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jos par slicica sa sredjivanja, i test reprodukcije, vidi se kaako je osmisljeno da stanu 300 diskova u njega i kako i u kom polozaju ucitava disk...izuzetno zanimljiv mehanizam pri cemu plejer bukvalno uzme disk izvadi ga i odnese na mesto ocitavanja, nisam se setio da napravim video klip...

Zvuk u poredjenju sa ostalim plejerima iz sistema je grublji, sa grubljim detaljima, i jednostavno siroviji u odnosu na XA555ES ili C333ES, medjutim optikom na DA9000ES, kao transport daje fenomenalne rezultate...sto sam i ocekivao i naravno dobio.

WP_20151229_001.jpg

WP_20151229_17_28_43_Pro.jpg

WP_20151229_17_09_35_Pro.jpg

WP_20151230_00_03_18_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Povezan sa controlA1II kablom na pojacalo omogucava transfer kompletnog sadrzaja plejera ( imena diskova, cd text ) na daljinac od pojacala, tako da je izuzetno lako pronaci ono sto je potrebno...bukvalno kao plej lista svih diskova na displeju daljinca...ova funkcija je jednostavno fenomenalna i bez nje se to isto moze uraditi na displeju cd plejera...o komoditetu ne treba trositi suvise reci.

WP_20151229_002.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...