Jump to content


Neobi�na primena pravila


ozzy

Recommended Posts

Postavih nedavno ovaj oglas i poÅ¡to je odziv bio neverovatan tj. u roku od par sati sam dobio izmeÄ‘u 10 i 20 Å¡to mailova Å¡to privatnih poruka, želeo sam da obavestim zainteresovane da su barem 3 od 4 kabla praktiÄno već prodata tj. ako ne odu u ruke prvom koji se javio, u redu iza njega Äeka joÅ¡ X zainteresovanih. Na moje zaprepašćenje stigao je odgovor od moderacije da post nije odobren iz sledećeg razloga:

ÄŒlan je postavio oglas koji nije u skladu sa pravilima foruma.

Zabranjeno je podizati poziciju oglasa u periodu od 7 dana od prethodne

poruke, osim u sluÄaju promene cene ureÄ‘aja. Hvala na razumevanju.

Sada sam doveden u situaciju da ponude i dalje stižu, ja ne nalazim vremena i živaca da pojedinaÄno obaveÅ¡tavam 20 ljudi o tome Å¡ta se sa kablovima dogaÄ‘a a nije mi omogućeno da na jednostavan i brz naÄin zainteresovane informiÅ¡em o stanju stvari. Nemojte se ljutiti ali ja u navedenom postupku ne vidim nikakav smisao a pretpostavljam da je reÄ o brzopletoj odluci jednog od novih moderatora. Molim vas da ispravite ovu greÅ¡ku, hvala.

U svakom sluÄaju, ono najvažnije - svi kablovi iz oglasa su nominalno otiÅ¡li, neću slati pojedinaÄne poruke/mailove svima koji su izrazili interesovanje a ukoliko eventualno ne doÄ‘e do realizacije prvobitno dogovorene prodaje, tj. neki od kablova postane dostupan biće o tome obaveÅ¡teni pomenutim sredstvima.

Link to comment
Share on other sites

...

Sada sam doveden u situaciju da ponude i dalje stižu, ja ne nalazim vremena i živaca da pojedinačno obaveštavam 20 ljudi o tome šta se sa kablovima događa a nije mi omogućeno da na jednostavan i brz način zainteresovane informišem o stanju stvari. Nemojte se ljutiti ali ja u navedenom postupku ne vidim nikakav smisao a pretpostavljam da je reč o brzopletoj odluci jednog od novih moderatora. Molim vas da ispravite ovu grešku, hvala.

...

Potpuno te razumem, medjutim nije u pitanju "brzopotezna odluka jednog od novih moderatora"...

Link to comment
Share on other sites

Zato Å¡to te ne volimo. :plakanje

Šalu na stranu, to se dešava kada je oglas sporan (npr. ukoliko nedostaje cena ili je neka druga nepravilnost u pitanju). Oglas "odleži" dok ga se ne konsultujemo između sebe šta da radimo sa njim, ali ako prođe dosta vremena automatski ga up-ujemo. Ako propustimo da to uradimo, uvek nas možete "podsetiti" PP-om...

Link to comment
Share on other sites

Ma soniku mozes da pljunes pod prozor i samo da se nerviras dok ti ne otpadne i to malo kose sto ti je ostalo. :plakanje cuvaj zdravlje, visok pritisak je opasan protivnik, mnogo gori od sonika. Ruzno je sto psujes ko kocijas i prosipas lazi i prostakluke na forumu a jos je gore sto to niko od nadleznih ne sankcionise.

Link to comment
Share on other sites

Razjašnjeno je ko je to uradio. Ništa bitno u temi nije obrisano - pljuvanje, prozivke i prljavština su ostali u dovoljnim količinama, iako je tema do tada već direktno uticala na angažman još jednog moderatora, izmenu pravilnika na kojoj se radi, kao i još neke detalje u pogledu same koncepcije oglašavanja, a o čemu ste bili obavešteni. Ostaje, zapravo, pitanje dokle tolerisati takvo ponašanje pojedinaca.

Pošto je ovaj nesporazum sa ozzyjem rešen, zarad sprečavanja daljeg offa tema ide pod ključ. Hvala svima na učešću.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...