Jump to content


Hi-Files 32, u prodaji od utorka 03.11.2009


Ljuba

Recommended Posts

Meni je konacno stigao. Postar je uredno presavio na pola i ubacio u sanduce... Fantazija, bar ga nije savio na cetiri dela i ugurao skroz - ovog puta je veci deo virio vani. :)

Gomila finih testova, jako zanimljiv broj.Sve pohvale Zokiju na trudu, napisati toliko takvih testova je pravi podvig! Posebno bi istakao fenomelan test Olive uredjaja: Nigde nisam uspeo da procitam podatak za CMI kolo, a cika Yoki nije bio lenj, otvorio je i pogledao i napravio pravi potez.

Za ostalo, jedva cekam da zavrsim glupiranje i da odem u AV Impuls :klanjanje. Ocigledno ima sta da se cuje!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Gomila finih testova, jako zanimljiv broj.Sve pohvale Zokiju na trudu, napisati toliko takvih testova je pravi podvig! Posebno bi istakao fenomelan test Olive uredjaja: Nigde nisam uspeo da procitam podatak za CMI kolo, a cika Yoki nije bio lenj, otvorio je i pogledao i napravio pravi potez.

Za ostalo, jedva cekam da zavrsim glupiranje i da odem u AV Impuls :D. Ocigledno ima sta da se cuje!

Link to comment
Share on other sites

I ovaj broj sam sa uzivanjem procitao, cestitke redakciji i autorima tekstova.

Bilo bi lepo kad bi u nekim kratkim clancima postepeno predstavili sve autore tekstova. Zorana vec svi dobro poznajemo zahvaljujuci forumu i kontamo sta misli kad nesto napise, bilo bi lepo upoznati i ostale, mislim i na audiofilsku i na onu drugu stranu.

Slazem se sa onim komentarima za kontrast pozadine i slova, ali nekako kontam da dok ne izadje prva kopija iz stampe, ne moze bas sa velikom sigurnoscu da se kaze kako ce ta nijansa pozadine ispasti, valjda.

Link to comment
Share on other sites

michelas, nesto me upravo kopka.

Koliki procenat tvog ucesca na forumu je zezancija (da ne upotrebim tezu rec), a koliko (iole) suvisla forumska konverzacija?

Rajko

P.S. Setih se i onih fantomskih nedostajucih strana u tvom primerku HF-a... sinak, duboko si zabrazdio. :D

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, svaka cast za odabir komponenti u ovom broju. Takodje, kvalitet tekstova je na znatno visem nivou nego prethodni broj, otprilike kao pretprosli broj. Od zamerki, zao mi je sto Sonus Faberu nije posveceno malo vise paznje, i ponovo nema sistema u kojem je vrsen test (Ljubo, ako nije tajna, navedi ovde sistem, pls). Takodje, slike na testu SF su vizuelno lepe, ali ne i svrsishodne. Nema nijedne slike koja prikazuje zvucnike u celosti (pricam samo za SF). Izgledaju kao slike iz brosure ili nekog reklamnog pamfleta. Ili, ako su vec takve slike stavljene, ima dosta praznog prostora koji je mogao biti iskoriscen da se napise malo vise teksta, itd... Uglavnom, to je to. Nadam se iskreno da ce se ovakav kvalitet ustaliti.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...