Jump to content


Prijatno iznenadjenje u IB Sistem-u (TT recycled, Soulines)


ScepanBG

Recommended Posts

Ako bude mesta, voleo bih prisustvovati nekoj od narednih prezentacija.

Zahvaljujem unapred.

Sledece prezentacije su u cetvrtak i petak od 18-21.30h,mozes doci u kom god hoces terminu od ova dva termina(u oba termina ima jos uvek mesta).Dobrodosao si cheers.gif .

Link to comment
Share on other sites

Sledece prezentacije su u cetvrtak i petak od 18-21.30h,mozes doci u kom god hoces terminu od ova dva termina(u oba termina ima jos uvek mesta).Dobrodosao si cheers.gif .

Hvala Šćepane.

Htedoh PMom, ali kaže da ne možeš primati poruke (!?)

Anyway, skoro sam siguran za petak, pre Tricky-ja (Rase, ÄitaÅ¡ li?).

Link to comment
Share on other sites

Hvala Šćepane.

Htedoh PMom, ali kaže da ne možeš primati poruke (!?)

Anyway, skoro sam siguran za petak, pre Tricky-ja (Rase, ÄitaÅ¡ li?).

Imao sam maksimalan broj primljenih poruka,sad sam ih izbrisao.Sad mogu da primam poruke.Vidimo se u Petak.Poziv za Rasa takodje da dodje.

Link to comment
Share on other sites

Potpuno zaboravih da iznesem i svoje utiske :oops:

Za pocetak, mnogo hvala Scepanu na pozivu i Igoru na organizovanoj prezentaciji i gostoprimstvu! :thumbsup2

Sam sistem je u ovoj kombinaciji imao "velik" zvuk sa prilicno dubokim basom (koji, verujem nije imao prostora da se dodatno razvije - s'obzirom na dimenzije same sobe) uz manju restrikciju u srednjim tonovima (koja je kasnije reshena zamenom interkonekcijskog kabla).

Gramofon se pokazao kao prilican all-rounder, tako da nije imao nikakvih problema pri reprodukciji najraznovrsnijih muzickih zanrova koji su se slushali (deo se moze videti na postavljenim slikama). Moram istaci "tishinu" samog gramofona kao i odlicnu reprodukciju kompleksne i dinamicne simfonijske muzike (ono shto me je i najvishe zanimalo), bez obzira na godinu produkcije i starost same ploce.

Prezentaciju je svakako vredelo posetiti i samo zbog finog druzenja, dok je sam gramofon dodatni (veliki) plus...

Pozdrav! :wave2

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna lepa prezentacija i druzenje ljubitelja gramofona.Bili su veceras : Lines i Bujodrag.Zao mi je sto nisu bili ZBrujic,Patason i Golum,kao i Milan(nije clan foruma,ali redovno prati zbivanja na njemu,takodje ljubitelj gramofona).Ovog puta je napravljen i jedan mali test izmedju dve gramofonske glave Goldring i Audio Technica,gde je pobedu odneo Goldring 1012gx.Obe testirane na TT Recycled Trio-C gramofonu.O tome ce vise reci Bujodrag i Lines.Gramofonska sekcija je bila ponovo Creek obh-15,koja se jako dobro pokazala sa Trio-C gramofonom.Ostatak sistema cinili su kao i prosli put : pojacalo Trends Audio 10.1+zvucnici Pilot Standmonitor,kablovi zvucnicki Rohde & Schwarz,Interkonekt FTA(Final Touch Audio) i strujni FTA.Zahvalio bih se svima koji su bili na prezentacijama(ukupno 3 prezentacije) :MMilovan,Bujodrag,Lines,Scorpio(DDMF)!,Sonichammer,ZoranZu,Mrmot,Rocko i Srdjan,zivi bili cheers.gif .Evo i slika sa vecerasnje prezentacije.

post-10314-0-59877500-1302313630_thumb.j

post-10314-0-65095900-1302313729_thumb.j

post-10314-0-02387700-1302313835_thumb.j

post-10314-0-81144800-1302314013_thumb.j

post-10314-0-96279100-1302314134_thumb.j

post-10314-0-32326100-1302314313_thumb.j

post-10314-0-75735400-1302314551_thumb.j

post-10314-0-74777500-1302314660_thumb.j

post-10314-0-94508800-1302314802_thumb.j

post-10314-0-50911800-1302315012_thumb.j

post-10314-0-82119000-1302315768_thumb.j

post-10314-0-95370200-1302315891_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

I konacno dodjoh :heat

Vrlo kvalitetno vece, sa vrhunskom prezentacijom i malim testom izmedju dve razlicite zvucnice :order

Pozivam sve koje vole i i koji ce zavoleti gramofone, da dodju na opustenu seansu kod Master Igora, full respect za celu pricu :klanjanje

Scepi i Linodragu , fala na druzenju :cheers:listen

Vrlo kvalitetno vece, jedva nas je isterao iz stana :spavanje

P.S. pod hitno da nabavis za sledecu seansu MF Djurdjicu, bez nje necu doci :bacanje:listen

Hvala jos jednom :cheers

Link to comment
Share on other sites

Da, bez Djurdjice ništa!:thumbsup2

Sinoć je bilo lepo i veselo.Å teta Å¡to ostali forumaÅ¡i nisu mogli da dodju.Hvala Sćepi i Igoru Å¡to su me istrpeli i drugi put i naroÄito hvala Igoru na informacijama koje nesebiÄno deli.

Å to se tiÄe poredjenja AT440Mla i Goldring 1012gx, tu nema Å¡ta mnogo da se priÄa.Goldring radi bolje.

Sad, i Igor i ja nismo sigurni da li je AT za nijansu preciznija u basu, ali Äak i da jeste, to joj ne bi bilo dovoljno da popravi sveukupni utisak.Goldring zvuÄi i lepÅ¡e i preciznije u srednjima i visokima.Å to je joÅ¡ važnije, celokupna zvuÄna slika je veća i prirodnija.Å to se tiÄe trackerskih sposobnosti, odnosno stalne borbe sa oÅ¡tećenim i/ili komplikovanim brazdama, tu su se obe zvuÄnice pokazale podjednako dobro.

Veselo vam bilo!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Ispade da Igor zivi od "dodji kod mene da slusamo ploce" - a on covek ozenjen, ima dete... :D

Srpski novinari.... (cast izuzecima).

,

A da su mu gramofoni... jesu. Prvi gramofon koji svira slicno mom CD-u, a ja imam jako dobar CD. Osim par varijanti, tipa ovih sektaskih "imam ceo Naim sistem, hocu Linn Sondek", Igor pravi gramofone koje je greota ne kupiti - ili bar ne cuti pre nego sto se covek odluci za kupovinu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nisam. Poredim sa doticnim. Ovi novi su skroz na tom nivou. OK, drugacije je - ali prvi put odavno da cujem gramofon koji ima dinamiku na tom nivou, a da ne kosta.... osetno vise.

neverovatno kako ljudi razlicito cuju. ja se odusevim ko malo dete kada cujem CD koji ima dinamiku kao malo bolji gramofon.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...