ScepanBG

Prijatno iznenadjenje u IB Sistem-u (TT recycled, Soulines)

Recommended Posts

Soulines gramofon je na testu u HiFi News. Imao sam prilike da vidim i grafičko rešenje naslovne stranice, gde je Igorov gramofon u donjem desnom uglu. RESPECT! COMING SOON!

Ne postoji nista lepse, nego kad procitas u stranoj stampi da se nesto ovakvo pravi i konstruise kod nas.

Nema veze sa ovim ali mi se dopada  led sijalica pored gramofona.Moracu tako nesto da nabavim.

On 24.5.2018. at 21:10, Miomir said:

Nema veze sa ovim ali mi se dopada  led sijalica pored gramofona.Moracu tako nesto da nabavim.

IKEA

Lepo je pratiti razvoj Igora od pocetka kad je krenula prica TT Recyced do danas sa mocnim Soulines.

Svaka cast Igi, secam se kako je bilo tesko na pocetku ali sam znao da ce uspeh doci znajuci tvoj pristup.

Lep tekst za citanje,procitah ga u dahu.Dobro ocenjen sa highly recomended-Bas za cestitati! :thumbsup2 Znam da je uspeh apsolutno licni,ali jako lepo je procitati Made in Serbia u tekstu.Rucka izgleda izvanredno,pravi su par.Ajd' da ocekujemo da se na sledećem HFShow gramofon i cuje sa tom ruckom.

Niko da pomene i tehnicku saradnju naseg kolege sa foruma - Leonardo.

Svaka cast za Soulines.

Veliko poštovaje za naporan i predan rad.

Šta reći nego diviti se i za uzor uzeti Igorov razvoji put, iskrenost i inovatorski duh. Od mene iskrene čestitke za postignuti uspeh i priznanja koja taj rad uokviruju na najbolji način.

Neka je srećno i dugovečno!

U ovom prikazu postoji jedna kontradiktornost sto se tice rucice. U slusnom testu, autor kaze da rucica dobro radi sa zvucnicama niske komplijanse. On cak tvrdi  da je slusao i Ortofon 2M black srednje komplijanse, a ona se po svim proracunima nikako ne uklapa u ef. masu od 20gr. Istovremeno, u laboratorijskom testu autor preporucuje da se izbegavaju ,kako on kaze, energicne glave , tj. one koje prilikom rada stvaraju vibracije, a to su upravo one koje njegov kolega smatra dobrom kombinacijom. On to sugerise jer merne karakteristike strukturnih rezonanci rucice pokazuju da rucica nije dovoljno cvrsta i dampirana  .