Jump to content


Prijatno iznenadjenje u IB Sistem-u (TT recycled, Soulines)


ScepanBG

Recommended Posts

Lepo izgleda, bas me zanima kako radi.

Inace, odlicna ideja za biznis. :thumbsup2

jos jedan direct drive, ali steta vidim da je vec rezervisan.

za mene je to lose, posto nikako da cujem neki ttrecycled dd :-( , opet za igora je to dobro, znaci da on ipak to dobro radi.

biznis? pa nebi se bas slozio, od toga tesko moze da se zivi, narocito u zemlji srbiji.

ali ako je covek entuzijasta, svaka cast, pitanje samo dokle ce da izdrzi, jer u ovom kvazi drustvu nemoze niko dugo....

Link to comment
Share on other sites

Uskoro ce Igor(TT Recycled) praviti prezentaciju modela Ikka,eto prilike da se cuje i vidi na delu.Bice tu verovatno jos jedan ili dva gramofona iz njegove ponude.

Scepane da li si siguran? vidis da je gramofon vec rezervisan. znam da si ti odlicno obavesten o svemu sto se dogadja kod domacih distributera/proizvodjaca hifija, ali ajde molim te proveri da li ce ovaj gramofon biti na prezentaciji. :thumbsup2

mogao bi i igor da pocne malo da pise ovde na forumu, pa ako vec covek pravi gramofone i to izgleda sa uspehom, mora da poseduje solildno znanje o istim, osim ako za to ne postoji neki problem povezan sa interesima vlasnika foruma, porezima, pdv-om, i slicnim stvarima, koje su na ovom forumu izuzetno postovane, sto ja pozdravljam celim svojim mozgom, ali ne i srcem, jer je srce uvek na pravoj strani.

ajde Scepane, potakni ga malo... mislim ako mozes :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Video i cuo juce Trio-C. Odlican 5.

sonic sta ti je? pa ti si u sukobu sa samim sobom, ili si dvostruka licnost :-D

kako bilo koji gramofon moze biti bolji od project-a? auuu, pa sta se to dogadja na ovom forumu?

sad samo jos da vule i michelas pohvale ovaj tt rec gram.... onda ljuba moze da zatvara kafanu B)

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva Srbija, ima smisla ako napravi ime i prosiri se bar na Evropu.

To je bar notorno jasno.

da, samo ako mu to podje za rukom, onda se ovamo vise nece vracati, mislim na nase trziste.

zar nije tako bilo i sa Karanom, Nat-om i ostalima.

kad nekog odavde prihvate u Evropi/svetu, takvi brzo pobegnu odavde glavom bez obzira.

u svakom slucaju zelim mu da uspe, bez obzira sta mu je cilj, srbija, evropa, svet.... :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Scepane da li si siguran? vidis da je gramofon vec rezervisan. znam da si ti odlicno obavesten o svemu sto se dogadja kod domacih distributera/proizvodjaca hifija, ali ajde molim te proveri da li ce ovaj gramofon biti na prezentaciji. :thumbsup2

mogao bi i igor da pocne malo da pise ovde na forumu, pa ako vec covek pravi gramofone i to izgleda sa uspehom, mora da poseduje solildno znanje o istim, osim ako za to ne postoji neki problem povezan sa interesima vlasnika foruma, porezima, pdv-om, i slicnim stvarima, koje su na ovom forumu izuzetno postovane, sto ja pozdravljam celim svojim mozgom, ali ne i srcem, jer je srce uvek na pravoj strani.

ajde Scepane, potakni ga malo... mislim ako mozes :thumbsup2

Pozdrav.Gramofon(gramofoni) je trebao da bude prezentovan u cetvrtak,ali iz raznoraznih razloga nismo uspeli svi da se okupimo.MMilovan se nazalost razboleo.Neki nisu mogli zbog posla itd.Mozda bi bilo najbolje organizovati se za vikend.Gramofon jeste rezervisan.Ideja je bila da gramofone cuju/vide i drugi i iznesu svoje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

da, samo ako mu to podje za rukom, onda se ovamo vise nece vracati, mislim na nase trziste.

zar nije tako bilo i sa Karanom, Nat-om i ostalima.

kad nekog odavde prihvate u Evropi/svetu, takvi brzo pobegnu odavde glavom bez obzira.

u svakom slucaju zelim mu da uspe, bez obzira sta mu je cilj, srbija, evropa, svet.... :thumbsup2

Da bas je cudno sto svi beze, pa normalno da ce da se bezi i vice ne okreci se sine, ode se gde te prihvate. Ovde na vecinu ljudi koji nesto rade i prave, odmah vecina osudjuje da su prodavci magle, pljuju se, a da nisu ni videli, a kamoli culi njihove uradke.

Posle kad se proslave u svetu i postignu neke rezultate ceskaju se po glavi i hejtuju i dalje domace proizvode. A stranac dodje i uvali ti ko pas majci i mi mu jos okrecemo gu...u. Koliko ima nasih strucnjaka rasutih po svetu, nije ih oterala samo bolja materijalna situacija tamo ,nego i nas mentalitet.

E sad naravno nikog ne prozivam nego onako uopsteno govorim.

Link to comment
Share on other sites

Scepane da li si siguran? vidis da je gramofon vec rezervisan. znam da si ti odlicno obavesten o svemu sto se dogadja kod domacih distributera/proizvodjaca hifija, ali ajde molim te proveri da li ce ovaj gramofon biti na prezentaciji. :thumbsup2

mogao bi i igor da pocne malo da pise ovde na forumu, pa ako vec covek pravi gramofone i to izgleda sa uspehom, mora da poseduje solildno znanje o istim, osim ako za to ne postoji neki problem povezan sa interesima vlasnika foruma, porezima, pdv-om, i slicnim stvarima, koje su na ovom forumu izuzetno postovane, sto ja pozdravljam celim svojim mozgom, ali ne i srcem, jer je srce uvek na pravoj strani.

ajde Scepane, potakni ga malo... mislim ako mozes :thumbsup2

Igor prati desavanja na forumu i pozdravlja sve ucesnike ove teme i forumase.Svako ko zeli moze da mu posalje email(preko njegovog sajta) za bilo kakvu informaciju,savet ili pomoc oko gramofona.Silverrocket bices pozvan na prezentaciju,naravno i Blade Runner,kao i MMilovan.

Link to comment
Share on other sites

I ja mu to zelim, da pravi npr. DAC-ove

iskreno bih mu zeleo da propadne. :grin:

Salim se naravno, ali zanimljivo je definitivno.

Dakle, dzabe sto sam lepo rekao da se salim,

neki se ljute, sta uopste traze na ovakvim temama? :rolleyes:

Igor prati desavanja na forumu i pozdravlja sve ucesnike ove teme i forumase.Svako ko zeli moze da mu posalje email(preko njegovog sajta) za bilo kakvu informaciju,savet ili pomoc oko gramofona.Silverrocket bices pozvan na prezentaciju,naravno i Blade Runner,kao i MMilovan.

Ako Mr. Igor prati desavanja na forumu reci mu da me malo podrzi sa plusicima,

ubise mi ovi mp3 klipani reputaciju! :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Scepo da li si mozda slusao model White ?

Meni licno se vizuelno dopada :facehearts

Jesam,slusao sa ga sa Soltanus Acoustic sistemom.Odlicno svira,jako precizno.Prodat je posle proslog Hi-Files Show(Jesen 2010).Postoji mogucnost u Nedelju da se napravi kod Igora prezentacija modela Trio-C,ako bude zvacu te da dodjes.Evo i linka za TT Recycled na Facebook-u.

http://www.facebook.com/pages/TT-recycled/167205436652417

post-10314-0-68848500-1301283179_thumb.j

post-10314-0-47789100-1301283272_thumb.j

post-10314-0-71245600-1301283339_thumb.j

post-10314-0-19932000-1301283537_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Jesam,slusao sa ga sa Soltanus Acoustic sistemom.Odlicno svira,jako precizno.Prodat je posle proslog Hi-Files Show(Jesen 2010).Postoji mogucnost u Nedelju da se napravi kod Igora prezentacija modela Trio-C,ako bude zvacu te da dodjes.Evo i linka za TT Recycled na Facebook-u.

http://www.facebook....167205436652417

Zbog velikog interesovanja na Hi-Files Show za TT Recycled gramofon prezentacija gramofona ce biti odrzana u petak i subotu od 18-21.30 h u prostorijama IB Sistema.Pozvani su od ranije MMilovan,Blade i Silverrocket,kao i Lines,Mrmot,Bujodrag i Scorpio.Svako moze da ponese svoje ploce koje zeli da cuje.Naravno ko god jos zeli da dodje neka se najavi zbog ogranicenosti prostora.

http://www.ttrecycle...m/indexser.html

Link to comment
Share on other sites

Zbog velikog interesovanja na Hi-Files Show za TT Recycled gramofon prezentacija gramofona ce biti odrzana u petak i subotu od 18-21.30 h u prostorijama IB Sistema.Pozvani su od ranije MMilovan,Blade i Silverrocket,kao i Lines,Mrmot,Bujodrag i Scorpio.Svako moze da ponese svoje ploce koje zeli da cuje.Naravno ko god jos zeli da dodje neka se najavi zbog ogranicenosti prostora.

http://www.ttrecycle...m/indexser.html

Рјел могу Ја да дођем али да ништа не ноÑим?

ЧиÑто Ñамо да видим!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Рјел могу Ја да дођем али да ништа не ноÑим?

ЧиÑто Ñамо да видим!

:wave2

Naravno da mozes cheers.gif .Poziv takodje vazi i za Rasa i sve forumase koji zele da cuju i vide gramofon na delu.

Link to comment
Share on other sites

Zbog velikog interesovanja na Hi-Files Show za TT Recycled gramofon prezentacija gramofona ce biti odrzana u petak i subotu od 18-21.30 h u prostorijama IB Sistema.Pozvani su od ranije MMilovan,Blade i Silverrocket,kao i Lines,Mrmot,Bujodrag i Scorpio.Svako moze da ponese svoje ploce koje zeli da cuje.Naravno ko god jos zeli da dodje neka se najavi zbog ogranicenosti prostora.

http://www.ttrecycle...m/indexser.html

Hvala na pozivu! :thumbsup2

Prijavio bih se za petak...

Pozdrav! :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...