Jump to content


Prijatno iznenadjenje u IB Sistem-u (TT recycled, Soulines)


ScepanBG

Recommended Posts

Prilikom posete IB Sistemu bio sam prijatno iznenadjen videvsi 2 gramofona o kojima mi je Igor iz IB Sistema pricao da ce ih napraviti.Iako mi gramofoni nisu opsesija kao kaset dekovi bio sam odusevljen onim sto sam video(izgledom i kvalitetom izrade) i cuo.Marka Gramofona ce biti TT Recycled,jer je konstruktor gramofona Igor odlucio da se bavi proizvodnjom zaista kvalitetnih gramofona reciklazom starih provereno dobrih modela kombinujuci njihove najkvalitetnije delove na nov nacin.U pripremi su jos 2 vrlo zanimljiva i isto tako kvalitetna modela(takodje jedan direkt i jedan belt drive).Voleo bih da neko od clanova foruma koji ima dosta iskustva sa gramofonima da svoje misljenje o ovim vrlo interesantnim i po meni jako kvalitetnim gramofonima.Evo i slika.

 

Naslov editovao Infidel

post-3062-128510907445_thumb.jpg

post-3062-128510907459_thumb.jpg

post-3062-128510907523_thumb.jpg

post-3062-12851090759_thumb.jpg

post-3062-1285109076_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio, video, cuo... odlican zvuk, sjajna izvedba. BAS mi se svidja!

Е ако Ñе теби Ñвиђа, онда ОК.

Ршта каже ÐнубиÑ, твој пријатељ :lol:

:) зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Šćepo, daj još neku sliku da malo uživamo :) Imaš li nekih dodatnih informacija? Za Igora :lol:

Igoru zaista svaka cast,svoje izuzetno bogato iskustvo sa gramofonima je verifikovao na najbolji nacin.Sajt TT Recycled je u pripremi(bice postavljen za 7 dana najdalje) i na njemu ce biti objavljene sve informacije oko gramofona.Uskoro se planira i prezentacija gramofona,pa ce svako koga zanima moci da dodje i cuje i vidi(mada to moze i sad ukoliko ode u IB Sistem).Oba gramofona sam slusao na sistemu Mission Cyrus 2+PSX+Dali Icon 2 i mogu reci da sam odusevljen zvukom,stoga bi preporucio svakom da ih vidi i cuje(pa da da svoje misljenje o njima).Evo jos slika.

post-3062-128510907733_thumb.jpg

post-3062-128510907753_thumb.jpg

post-3062-128510907767_thumb.jpg

post-3062-128510907807_thumb.jpg

post-3062-128510907826_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ništa maliciozno, stvarno, ali...

Vama su ovi gramofoni stvarno lepi?

Onaj crveni transformers je Äak i lep.

Drugi (kifla) je lepÅ¡i bez ukljuÄenog svetla.

Zanima me zaista da li je ideja o reciklaži dosledno sprovedena i mislim da ću Äak i ja da protegnem noge do nekog hi-fi salona.

Hoćeš da se pridružiš?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima u Vinil sekciji

Napisao bih kratku pohvalu i izneo par utisaka o predstavljenim TT.

Igoru, koji je "kriv" za predstavljene eksponate, Äestitam na Smelosti da prezentuje svoje delo.

Posebno zbog Äinjenice da sam ga upoznao kao Äoveka koji zna Å¡ta hoće, i uspeÅ¡no zavrÅ¡enih radova u skladu sa onim Å¡to je govorio na poÄetku ove zanimljive ideje.

Moram reći da je moje iznenadjenje i zadovoljstvo vidjenim veće i zbog toga što sam napredak na izradi imao priliku videti samo u detaljima.

Sada mogu kazati samo to da imam pozitivan utisak, Å¡to se tiÄe izgleda, mada deluju malo nadrealno i verovatno avangardno za neke od kolega forumaÅ¡a.

Skrećem pažnju da su detalji koji izgledaju "izgrebano" ili kao "nedoradjeno", namerno uradjeni iz Äistog prkosa "glanceraju", za koga ima vremena.

Nadam se da će sluÅ¡ni testovi ili prezentacije, doneti joÅ¡ kvalitetnih komentara jer mislim da ovo nije zavrÅ¡ena priÄa.

Pozdrav i puno lepih želja za uspešan proboj.

Leonardo

Link to comment
Share on other sites

Da parafraziram Sir Olivera:

"Cijena? Sitnica, ili... da spremamo bubrege za prodaju?"

Igor je uvek bio korektan sa cenama,tako da bubrezi nece morati da se prodaju :lol: .Ono sto znam je da je puno truda,rada,zelje,volje,pozitivne energije i ogromnog iskustva(koje Igor ima sa gramofonima) ulozeno u ove gramofone.Sajt(na kome ce biti sve informacije) je u zavrsnoj fazi i za 7 dana najdalje ce biti u funkciji.Evo jos slika.

post-3062-128510908377_thumb.jpg

post-3062-128510908401_thumb.jpg

post-3062-128510908415_thumb.jpg

post-3062-128510908425_thumb.jpg

post-3062-128510908448_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...