Jump to content


Informacija - Disk za testiranje uredjaja


DejanM

Recommended Posts

Drugari, imam jedan lep predlog... :listen

Posto ce dosta nas doci u Hyatt sledeceg vikenda (pretpostavljam da subota najvise odgovara), hajde da se dogovorimo u vezi test diskova...

Ideja je da se mi Novosadisti dogovorimo i da na gomilu nabacimo svoje test diskove i da ih ponesemo u BG i da one koji se donesu iz BGa podelimo po NSu, a od Beogradjana ocekujemo to isto - dogovorite se i napravite kolekciju. :D Evo ja cu da se ponudim da kopiram diskove (ko zeli, moze da pomogne kojim praznim CD-om... :D) i da ih ponesem sa sobom u BG, a ako kojim slucajem ne budem isao (sanse manje od 10% :D - dosao bih zajedno sa hifish-om), po nekom bi se to poslalo u BG.

BTW, danas sam bio kod hifish-a i on je voljan da da na kopiranje nekoliko test diskova iz eminentnih Hi-Fi casopisa (ima opasno dobrih stvari!), a mozda i da napravi svoj test disk, ako bude imao vremena. Ponecu i kopiju onog mog "filmskog" diska.

'Ajde Novosadisti, javite se ovde ili na telefon 064/29-54-097 Vlada, pa da se organizujemo! :D A i vi Beogradjani i ostali mozete ovde da se dogovorite.

Veliki pozdrav svima i ne dozvolite da nam propadne ova prilika za upoznavanje, druzenje, pa i razmenu ovih diskova... :D Nemojte da bude kao na druzenjima forumasa do sada, gde ce svi doci, a skoro niko ne dodje!

p.s. Ljubo, stavicu ovo u oba topic-a u kojima moze biti zanimljivo, pa te molim da ostane na oba mesta, cisto da bi sto vise ljudi videlo. Danke.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Ja takodje dolazim u subotu...Kome trebaju diskovi neka najavi pa cu poneti..S obzirom da su u pitanju 4 diska, malo mi je previse da rezem zasebno...Nudim varijantu sva 4 diska, na jednom DVD-u u wav formatu pa posle rezite na CD-e :listen Verovatno stizem tamo negde posle 14h...

Link to comment
Share on other sites

Narezacu ja jedan DVD sa test CD-ovima i bice u lossless formatu najverovatnije ape ili flac. Naravno iskopiracu ga u vise komada pa kad se vidimo u subotu razdelim pa vi posle rezite na CDA. Ma bitno je druzenje, a i da malo mi forumasi izmucimo distributere :D:D

Vidimo se u subotu, ne zaboravite crveni karanfil :D:D:D

Pozdrav!

v.

:listen:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, mislim da ste previse optimisticni po pitanju slobodnog slusanja proizvoljnog materijala - pa zivimo u Srbiji. Bice, bojim se, "ili slusaj sta ima, ili idi dalje (promeni sobu)". To se desava i na kulturnom zapadu, a kamoli nece kod nas. Znam za Roberta da ce izaci svakom u susret, ali za ostale, hm...

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Malo pre mi se javio i PantaNS, tako da cemo da napravimo bas opaku kolekciju. :listen

Cini mi se da Beogradjani zaostaju... :D Zamolio bih vas da i vi nadjete ovcu predvodnicu :D da se skupe diskovi na jednom mestu, posto ce tako biti laksa organizacija. :D

E da... Bitna stvar... Da standardizujemo format...

Posto ne znam na koje diskove ce ljudi hteti da rezu svoje CDe, a i ovako je najprakticnije, format za snimanje ce biti sledeci:

DVD diskovi (pozeljno Verbatim ili slicnog kvaliteta...) sa EAC image-om, tj jedan veliki Wav file + CUE opis diska sa naslovima numera (OBAVEZNO - al' moze i kao txt fajl), pa bih zamolio i one "sa druge strane" da na isti nacin snimaju. :D (naravno, pozeljno je)

BTW, jel' neko od forumasa koji ide na Show ima mozda laptop sa DVD rezacem?

@hifish

Ne budi skroman, drugar! :D

Link to comment
Share on other sites

Pa dogovor je da mi Novosadisti :D iliti konkretno ja u njihovo ime (cisto da bi bilo na gomili, al' neko ce i pojedinacno da ponese) donesem nase snimke na par DVD-a (image-i Audio CDa) Beogradjanima pa da se to posle razmnozava po BGu i okolini, a da se oni isto organizuju i nasnime na par DVDa svoje CD-e, a ja da ih preuzmem i razmnozavam po NSu.

Problem je u tome sto Beogradjani izgleda nisu bas zainteresovani i niko nece da preuzme organizaciju sa BG strane... :listen A da svako snima po 10 kopija istoga za svakoga pojedinacno se bas i ne isplati...

p.s. U pricu je uleteo i Suboticanin :D, tako da iz NSa stize 2, a mozda i 3 kompleta DVD-a (najverovatnije po 3 komada)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...