Jump to content


Mali oglasi


Mrning

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izvini, respekt prema kojoj muzici, Madonna i Kenyy G.?

Iskreno, meni ovo vise lici na "zloupotrebu" i poigravanje pravilima oglasavanja, nego zelju da se "vidi svaki omot i kaze par reci o ovako vrednim pomena" albumima.

Rubrika MALI OGLASI na ovakav nacin gubi svaki smisao onima koji oglasavaju (ili traze) bilo kakvu ozbiljniju spravu u njenim okvirima.

Pozz

post-20021-0-56410800-1341638890_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Imam puno fotki ploca koje prodajem i ako ih sada postavim neko ce se sa prve naci na osmoj strani sto naravno nije korektno pa to ne cinim jer ni meni nebi bilo milo da neko drugi to meni uradi .Aciko je pravi primer korektnosti i razuma , odmah je iskorigovao svoje oglase .

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu...

Zbog cega ne mogu da postavim oglas?,

Imam tacno 20 postova i ne znam koji bi bio drugi razlog osim gore-navedenog. :roll::plakanje:oops:

Verovatno si na proveri, kao nov Älan, mada nisam siguran ... Javiće ti neko već ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da li ce na kraju nesto da se uradi po pitanju doticnih oglasa za ploce, cd...? Stvarno iritira 80% strane oglasa za po jednu plocu. Ja vise ni ne gledam oglase. Malopre sam kliknuo na oglase, ali sam posle 5 sekundi i "odkliknuo" videvsi isto stanje kao pre nekog vremena. Ni ne znam da li su ploce ili cd-i zato sto me mrzi da klikam na svaku posebno. :evil: Da je (su) doticni stavio sve u jedan oglas, mozda bih i pogledao.

Link to comment
Share on other sites

Da li ce na kraju nesto da se uradi po pitanju doticnih oglasa za ploce, cd...? Stvarno iritira 80% strane oglasa za po jednu plocu. Ja vise ni ne gledam oglase. Malopre sam kliknuo na oglase, ali sam posle 5 sekundi i "odkliknuo" videvsi isto stanje kao pre nekog vremena. Ni ne znam da li su ploce ili cd-i zato sto me mrzi da klikam na svaku posebno. :evil: Da je (su) doticni stavio sve u jedan oglas, mozda bih i pogledao.

Ја више не гледам мале оглаÑе, због иÑте Ñтвари. Кад ће ово доћи на ред?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

vlajo mogu da ti kažem da je dosta forumaÅ¡a kupilo od mene na kp. :thumbsup2 samo da imam neÅ¡to Å¡to niko nema na forumu ja bih ga tu oglasio a ovako niÅ¡ta od toga! Äak sam i video da neko nudi na forumu za 20€ skuplje nego na kp. to u životu nebih uradio iz respekta prema ovdaÅ¡njim ljubiteljima muzike i uredjaja :wave2

Link to comment
Share on other sites

vlajo mogu da ti kažem da je dosta forumaÅ¡a kupilo od mene na kp. :thumbsup2 samo da imam neÅ¡to Å¡to niko nema na forumu ja bih ga tu oglasio a ovako niÅ¡ta od toga! Äak sam i video da neko nudi na forumu za 20€ skuplje nego na kp. to u životu nebih uradio iz respekta prema ovdaÅ¡njim ljubiteljima muzike i uredjaja :wave2

Ubica mekog srca... :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...