Jump to content


Mali oglasi


Mrning

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kad neko ima viÅ¡e ureÄ‘aja razliÄitog tipa i hoće sve da smesti u jedan oglas?

Pa u toj sekciji navedes ono glavno sto treba (shodno sekciji), a i navedes ostatak sistema. Mislim da je preglednije da imamo odvojene podsekcije. Samo, buduci da je u pitanju obicno kvalitetna roba, mozda ovaj forum dobije i lazne clanove, sto verujem da nije u interesu moderatorima..

Link to comment
Share on other sites

If it ain't broke - don't fix it !

Dakle, valjalo bi naci zamerku oglasima, pa da se krene u resavanje problema. Ovako... ne vidim razlog za bilo kakve izmene, pa cak ni kad su u pitanju kategorije (pojacala, kablovi), a to bi samo dodatno zakomplikovalo stvari. Berza ploca je odvojena i to je, cini mi se, dovoljno da ne izgubimo evidenciju o uredjajima u moru ploca koje se nude.

Sto se tice broja post-ova kao prvog kriterijuma za postavljanje oglasa, predlazem da granicu podignemo na 270 postova! ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam isao na search u malim oglasima po meni kao autoru i nijednom nije izbacio taj oglas. Mozda je neki bag?

Koliko sam razumeo, forumski "search" ne radi u stvarno vremenu, već forumski softver vrši nekakvo indeksiranje jednom u "iks" sati, pa se onda rezultat tog indeksiranja koristi kao baza za pretragu.

Verovatno taj oglas (tada) još nije prošao indeksiranje, pa ga nije bilo u rezultatima pretrage...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Danas sam postavio oglas koji je bio očigledno odobren, jer se pojavio na par sati. However, više ga nema. U čemu je problem?

Ako se već obriše, edukacije radi, ne bi bilo loše bar obavestiti člana o pričinjenom prekršaju. Iako mi ni najmanje nije jasno zašto ga nema...

Izgleda da je, zbog nedozvoljenog reply-ja drugog korisnika ceo oglas greskom obrisan. Moguce da sam u brzini to ja uradio ( :( ) - izvinjavam se...

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/23122-kupujem-zvucnicke-kablove/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...