Jump to content


Mali oglasi


Mrning

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da su Mali oglasi nužno zlo iako bi trebalo da imaju praktiÄnu ulogu, mene da se pita ne bih se previÅ¡e bavio njima. Trebalo bi potencirati zamene a klasiÄnu prodaju proterati na specijalizovane sajtove, razmislio bih i o tome da ih uÄinim nevidljivima svima ispod stotke i godine na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su Mali oglasi nužno zlo iako bi trebalo da imaju praktiÄnu ulogu, mene da se pita ne bih se previÅ¡e bavio njima. Trebalo bi potencirati zamene a klasiÄnu prodaju proterati na specijalizovane sajtove, razmislio bih i o tome da ih uÄinim nevidljivima svima ispod stotke i godine na forumu.

Ne podržavam ideju. Oglasi opravdavaju svoju praktiÄnu ulogu. Zamene se i obavljaju preko malih oglasa, izmeÄ‘u ostalog. Nevidljivost pojedinih delova foruma nije dobra preporuka za bilo koji forum, pa ni za ovaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Utisak bi bio mnogo bolji da se u oglasima razvrsta na zvucnici:pojacala:tuneri:dekovi...

Mnogo bi bilo preglednije i lakse bi se prodalo(brze).

Ovako kad covek udje pa vidi gomilu stranica a on trazi nesto retko....

A gde da postavi oglas onaj ko hoce npr. da proda zvucnike, pojacalo i dek? Ili da stavlja tri razlicita oglasa, po kategorijama? Mislim da je bolje ovo resenje, nije ovo sajt za oglase, i nema toliko puno oglasa da bi zahtevalo kategorizaciju. Za svakog ko trazi nesto, postoji search.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

pod pretpostavkom da je ovo tema gde se mogu upucivati primedbe i zamerke na male oglase, molim javno objasnjenje pod kojim uslovima se na oglasima dopustaju postovi koji su komentarisanje oglasa i to na jedan vrlo cudan nacin - direktno se tice cene za koju prodavac prodaje uredjaj, tacnije proizvodjacu uredjaja koji se prodaje se ne svidja to sto prodavac prodaje nov uredjaj za cenu vise puta manju od cene novog.

ovo je za mene jedinstven presedan u dosadasnjoj istoriji foruma.

unapred hvala.

viewtopic.php?f=21&t=17547

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je RAAL, samo, reagovao na deo originalnog oglasa:

They can be monitored and audited at RAAL, Zajecar.

reÄima

We don't sell them for EUR 10.000,00. Who does, may do so in their space and time, especialy in case of owning a non-standard, heavily customized and personalized pair.

We are in business of making personalized speakers, not trading speakers, so anybody is welcome here to listen and order their pair, but for our established value and price.

...
Link to comment
Share on other sites

@Ziko :D Mislim da je to pravo objasnjenje ovog galimatijasa, a i mala ispravka cene:

Ponuda:

Market price approx 100.000 USD

My asking price: 10.000 EURO.

Komentar:

...they cost USD 88.000,00.
Uz umeren popust

Znaci nema potrebe za celom frkom. Prodavac ponudio robu i racunao na probu kod proizvodjaca a ne kod sebe ( ovo mi je neobjasnjivo). Uz to naveo cenu novih malo prenaduvano.

Proizvodjac se ratosiljao obaveze probe kod sebe i objavio ispravnu cenu novih.

Mirna Backa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...