Jump to content


Mali oglasi


Mrning

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

da li postoji mogucnost da ogranicite ove vesele prodavce ploca da u svaki oglas stavljaju po jednu plocu? sad vec ima slucajeva da ima na desetine oglasa od jednog clana, sta ce biti ako neko bude resio da rasproda kolekciju od hiljadu ploca? lepo sve naslove u jedan oglas i zdravo cao.

+1

Äist bezobrazluk...i gde nestade opcija da blokiraÅ¡ neÄije poruke?

Link to comment
Share on other sites

Daj bre zauzeÅ¡e 15 mesta sa po jednom ploÄom ...

Pa,kad nece niko da ih kupi vec mesecima... :roll: Stvarno dojadise. Ja ne dajem vise puno oglasa i nemam nekog interesa ali primecujem da doticni Krushko oglasava ploce na goreopisani nacin,bez da ucestvuje u nekoj (bilo kojoj) temi. Mozda se i varam a mozda i ne ali takav postupak smatram nekorektnim prema ostalim clanovima ove hi-fi zajednice i smatram da bi moderacija morala da reaguje i da skrene paznju da se takva vrsta oglasa moze sazeti u jedan oglas umesto u petnaest. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti sa iznetim stavom nekoliko clanova ovog foruma oko trgovaca plocama ,Ima ih par koji stavljaju jednu plocu na jedan oglas .Postavio sam i ja oglase sa vinilima , ali jedan moj oglas nosi 24 ploce i smatram veoma nekorektno da neko stavlja drugacije , a da koristi forum za iskljucivu prodaju ...ima ih !!!Sto kaze Anubis pa zamislite ljudi da neko prodaje 1000 ploca pa postavi po jednu sliku , a ja imam konstantno u prodaji 4000 vinila .Ovo je mesto za druzenje , ucenje , sukobljavanje stavova , a ne za iskljucivu prodaju ...to je moj stav .

Link to comment
Share on other sites

Prica u taman.Tek da bi se nesto napisalo.Nit znas sta sam postaljao,ni kad,ni po kojoj ceni.Uglavnom svi uredjaji su uspesno i brzo prodati,ali ne preko ovog sajta.

Ma znam, pratim ja ovaj forum i još neke, dugo. Upoznat sam sa tvojom karijerom preprodavca. Pozdrav za Apatin :)
Link to comment
Share on other sites

da li postoji mogucnost da ogranicite ove vesele prodavce ploca da u svaki oglas stavljaju po jednu plocu? sad vec ima slucajeva da ima na desetine oglasa od jednog clana, sta ce biti ako neko bude resio da rasproda kolekciju od hiljadu ploca? lepo sve naslove u jedan oglas i zdravo cao.

Neko je shvatio a neko neće...

post-10102-0-23830300-1341598093_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...