Jump to content


District 9


PrekoBare

Recommended Posts

  • 1 month later...

Gledao, posao sa ocekivanjima na osnovu komentara koje je PrekoBare dao i razocarao se. A taman sam se ponadao da se Piter Jackson vratio na staro i da je, posto je vec upropastio Gospodara, resio da ponovo ucestvuje na pristojnom filmu.

Film ima dobru ideju, to je stvarno istina. Prica je jako dobra, osnovni scenario je vrlo zanimljiv, lepa metafora za danasnjicu.... I to je sve. Kamera, gluma, rezija, sve je katastrofalno odradjeno. Ovo je mogla da bude filmcina, delo za antologije, a ispala je obicna smaracina. Dodasno, razvuceno, popunjavano besmislenih efektima, neizrazajna gluma, usiljeni dijalozi, histericna kvazi-dokumentarna kamera koja odvaja paznju od radnje.... Jos jedan film koji je Jackson upropastio.

Link to comment
Share on other sites

Film ima dobru ideju, to je stvarno istina. Prica je jako dobra, osnovni scenario je vrlo zanimljiv, lepa metafora za danasnjicu.... I to je sve. Kamera, gluma, rezija, sve je katastrofalno odradjeno. Ovo je mogla da bude filmcina, delo za antologije, a ispala je obicna smaracina. Dodasno, razvuceno, popunjavano besmislenih efektima, neizrazajna gluma, usiljeni dijalozi, histericna kvazi-dokumentarna kamera koja odvaja paznju od radnje.... Jos jedan film koji je Jackson upropastio.
Link to comment
Share on other sites

Film je dobar,mada mi se u pocetku nije tako cinio.Ipak nesto mi tu nedostaje da bi bio jos bolji.Malo mi se i ne slaze sam izgled(i ponasanje) vanzemaljaca sa naprednom tehnologijom koju imaju u filmu(oruzje,svemirski brod).Imao sam i prevelika ocekivanja pre gledanja filma,pa je mozda i to uticalo na sam sud o filmu.Svakako vredi pogledati.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...