Jump to content


Hi-Files 31 u prodaji od utorka, 01. septembra


Ljuba

Recommended Posts

Poštovani,

u 31. broju donosimo sledeće teme i testove

ENCIKLOPEDIJA

Sitnice koje život znače

RAZGLEDNICA

Pioneer u Pragu

TEMA BROJA

EISA nagrade 2009-2010

TESTOVI

Naim Nait XS

Proac Response D1

Audiolab 8000Q i 8000P

NAD Viso Two

Arcam Solo Music

Meridian F80

Yamaha RX-V765

Infinity Cascade

LG FB-44

Trends Audio PA-10 i TA-10.2P

LG PC-14

Retro - Revox B215

MUZIKA & FILM

ZZ Top

Quentin Tarantino

DVD recenzije

CD recenzije

post-45-128510879296_thumb.jpg

post-45-128510879296_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Kupio, prelistao, malo citao... mozda sam omatorio ali vise nemam zamerki :wave2

Fini uredjaji, odlicni, citljivi tekstovi, lepo sredjen cenovnik... ja sam zadovoljan. :nono

Imam samo pitanje za cenovnik, zasto nema Panasonic uredjaja (plazmi i BD playera) i zasto je Onkyo izostavljen u AVR sekciji?

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam napisao, poodavno, još 24. oktobra:

"Predlazem da HiFiles u nekom od narednih brojeva(mozda vec u sledecem) objavi tematski clanak o novim hd audio formatima:

dolby digital plus,truHD

dts-hd,dts-hd master audio

Naravno uz osvrt kako se novi plejeri "kace" na avr-ove sa svim tim novim mogucnostima ali i osvrt kako iskoristiti mogucnosti novih bd plejera za korisnike sa starijim avr-ovima.

Mislim da je sve ovo jako interesantna tema,koja mnoge korisnike interesuje ali da takodje i otkloni mnoge nedoumice i zablude koje se neminovno javljaju...tipa "staro je bolje od novog" ili ,,samo novo je dovoljno dobro" i slicno !!!"

Šta bi sa tim, nedostatak kadrova, gibitak interesa, nešto treće... ???

Link to comment
Share on other sites

U vezi cenovnika... poslat je mail svim distributerima da posalju svoje cenovnike, a da ce biti obrisani svi oni koji to ne ucine odnosno to nisu cinili duze od godinu dana. Nama je vazno, isto koliko i vama, da cenovnik bude tacan.

U pravu ste, tabela sa AV risiverima je promenjena u proslom broju, a isto treba uciniti i sa pre/pow tabelama.

Link to comment
Share on other sites

@ Ljuba

Kako je moguće da pre izađe štampani Hi-files od digitalnog?

Evo bas se oko toga nerviram. Ovaj servis je za sada toliko ocajan, da prosto ne mogu da verujem.

Oprostio sam im prosli broj, jer su postavljali novu kategoriju za jezik, novog izdavaca i novi casopis.

Ali sada vec kasne dva dana. Malo pre sam napisao protestni mail, pa cemo videti.

Link to comment
Share on other sites

Evo bas se oko toga nerviram. Ovaj servis je za sada toliko ocajan, da prosto ne mogu da verujem.

Oprostio sam im prosli broj, jer su postavljali novu kategoriju za jezik, novog izdavaca i novi casopis.

Ali sada vec kasne dva dana. Malo pre sam napisao protestni mail, pa cemo videti.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno izdanje!!

Sve je na nivou.

Ono sto bih voleo je da bude vise clanaka o novitetima na trzistu. Iako oni ne moraju strogo da budu vezani za Hi Fi (npr. onaj BeoTime).

Tekst o Nait XS pojacalu je jos vise ucvrstio moje misljenje da nisam pogresio prilikom izbora pojacala. Isto i ja osecam dok ga slusam. Samo me interesuje koji ste CD plejer koristili na testu i koje zvucnike? To ste u ranijim brojevima stavljali u posebnu tabelu, koliko se secam. Mislim da je dobra ideja da tako ponovo pocnete da radite.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Jos nisam dobio novi broj ali evo nekih odgovora:

@Accuphase

Da, test Proac-a je radio ZK.

@BrandoBg

Predat je i spisak opreme koriscene uz Naim XS. Ako slucajno nije stampana, objasnjenje ce, pretpostavljam, dati Ljuba.

U svakom slucaju oprema koriscena za taj test je bila:

Sony CDP-D500

Sony PCM-R500

Revox B215S

Harman/Kardon HK990

Jamo D830

Canton Karat M40

Link to comment
Share on other sites

Crni, oni koji ne kupuju casopis, nemaju prava da ga komentarisu :lol:

Cenovnici za Marantz i Denon su ostavljeni, jer su sveze, a neke uredjaje je moguce kupiti u BGB Studiju.

Takodje, siguran sam da ce se ovi brendovi vratiti na trziste veoma brzo.

Link to comment
Share on other sites

Ljubo jedno pitanjce - kakve su mogucnosti da otvori neka rubrika (kao sto npr.ima po jedan test vintage uredjaja) sa uredjajima domacih proizvodjaca (Solaja, Karan, NAT, NN, etc.).

Kapiram da toga nema brdo ali po jedan uredjaj na dva meseca bi se valjda nasao...

Poz.,

G.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...