Jump to content


Interventna jedinica...


radioholik

Recommended Posts

Sinoć oko 22.30, u pozadini foruma odigrala se intervencija hitne pomoći koja zaslužuje pažnju...

Kao da je pukla velika kanalizaciona cev, u moj raÄunar odjednom su se slile fekalije u vidu nekih trojanaca, i umesto naziva hard diskova imao sam blinkajuća crvena slova i brojke o pretnjama. Ukupno oko 527. :D

Zblanuto gledam u ekran, znajući da u to doba nemam koga da pozovem u pomoć. Å ta god da pokuÅ¡am uraditi, raÄunar Å¡alje jednu od Äuvenih poruka – Ne gasi me, inaÄe si nahebo!

Uzimam sebi slobodu i šaljem Ljubi SMS – S.O.S!

Odmah stiže odgovor da je mail poslat "nadležnom", i za manje od dvadeset minuta zvoni mi telefon... Javlja se palamudin, i strpljivo, viÅ¡e od sat vremena daje instrukcije kako da oÄistim ono Äudo. UspeÅ¡no! 8)

Ekspeditivnost, a pre svega kolegijalnost zaslužuju jedno veliko javno HVALA!!!

Palamudine, Ljubo – kapa dole! :thumbsup2:screwy

:listen:lol:

Link to comment
Share on other sites

Objasni Å¡ta se taÄno i kako deÅ¡avalo (ako je za javnost). Da znamo za ubuduće kako se manifestuje i Å¡ta ne treba raditi. Kako ti se desilo? Jel si pokuÅ¡ao neÅ¡to da instaliraÅ¡...??? Kako je doÅ¡lo do toga da ti je raÄunar gotovo umro...???

A Palamudinu i Ljubi svaka Äast :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

NiÅ¡ta spec nisam radio... Äak sam se motao i oko foruma. ZnaÄi niÅ¡ta igrice, instalacija, fleÅ¡ memorija... jednostavno je brana popustila. Palamudin mi je objasnio da je krivac NOD32 (divÄo, naravno). Deinstalirali ga, i stavili AVG Free.

Oko postupka Äišćenja... pa bolje će on objasniti. Znam samo da su sinhrono radili CCleaner, Spybot i AVG.

A ja kad ukljuÄim Nero, niko u sobu ne sme da uÄ‘e, a kamoli da joÅ¡ neÅ¡to i radi u pozadini... :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...