Jump to content


Hi-Files u digitalnom obliku. Pretplata za ceo svet!


Ljuba

Recommended Posts

Pozdrav,

svi zainteresovani za magazin Hi-Files sada mogu citati ovaj casopis u digitalnom obliku.

Pretplatu je moguce izvrsiti sirom sveta, uz pomoc kreditnih kartica putem servisa Zinio.

Cena pojedinacnog izdanja je 2 evra, a pretplata od godinu dana iznosi 10 evra.

Za kupovinu obavezno koriste sledece linkove:

- Kupite godisnju pretplatu od 6 casopisa

- Kupite pojedinacno Hi-Files broj 30

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OÄekivan poslovni potez... i OK za ljude kojima je Äasopis bio nedostupan. Ipak, ostajem veran papirnom izdanju.

A ovo sa drvećem... pa ne znam baÅ¡ koliko ih ugrožava Äasopis sa ovakvim periodom izlaženja i tiražom nekih 30 000 prmeraka... :banana

Link to comment
Share on other sites

Moze covek da bude optimista... Nadamo se svi da ce uskoro biti 30 000 :bounce

Ja inace volim papir. Pozdravljam potez, ali volim papir. Nisam pretplacen da ne bi cekao postara - ionako kad se priblizi novi broj cupkam oko kioska kad ce da stigne :banana. Jedino da se pretplatim na "preuzimanje u redakciji" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako imate iPhone (ili umete da "ubedite" vas browser da je iphone) mozete na zinio servisu da citate dvadesetak casopisa besplatno (medju njima New Musical Express, Car And Driver, PC Magazine, Playboy, Penthouse, Readers Digest, MacWorld ,...).

Adresa je

http://imgs.zinio.com/iphone/

Ako pristupate iz browsera (ne sa iPhona) user agent mora biti iPhone da bi se dobili casopisi inace se dobije obicna web stranica.

Prijatno citanje

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pozdrav Vicca Tito,

meni ta opcija nije ponudjena u kontrolnom panelu. Možda je zato što u Srbiji još ne radi PayPal. Da li si pokušao da se registruješ?

Meni nude Visa, MasterCard i American Express kao sredstvo plaćanja.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...