Jump to content


selektivan trim tema...


palamudin

Recommended Posts

Aman.... svi znamo da offtopic chini pola foruma... neki uzhivaju u njemu neki ga ne podnose. Ne zhelim da stajem odbranu nikoga ali mozhe li se MAKAR napisati kada je obrisan vishak (ili barem ono shto smatrate vishkom) u temi...

Ljuba je imao (i Chowek) obichaj da napishe EDIT: pa kako i zashto Jel to odjedamput postalo tehsko uraditi.?

Smara me da 5ti ili 6ti put odem da pogledam u kom pravcu je otishla diskusija a tamo nema podosta texta a nikakvo objashnjenje....

Apelujem da kada vrshite modifikaciju teme obavestite chlanstvo na isti nachin kao i kada lokujete...

hvala unapred...

Link to comment
Share on other sites

Ja ti sa moje strane mogu reci da cu probati....

Problem je: ovde nije u pitanju obican sitan OT, vec "offtopic nas nasusni". :crno-na-belo Niko ne sankcionise par recenica OT-a, jer smo svi navikli na njega. Niko ne sankcionise ni 2-3 posta OT obicno (ako nije pocetnicka tema, ili nesto po peti put...). A kad dodje do 2-3 strane prepucavanja (a zna da dodje za 4-5h... a moderatori ne spavaju na forumu :/ ), te kad dodje dotle da se rasprava dovede do gazde (Ljube, je'l), onda obicno niko od moderatora ne zna sta da radi...

Tako da, to ili rascisti Ljuba, ili neko od moderatora zasuce rukave i krene onako masovno. A u oba slucaja, kad brises 2 strane OT-a ne mozes ostaviti sve te postove i u svakome obrisati sav OT (a posle 5-og posta obicno je ceo post OT, da ne kazem svadja) i stavljati napomene. Jednostavno, jedino resenje, ko god radio, je da uzme i pocisti sve.

Ako znas bolji nacin, ti ga reci. Ili mislis da treba staviti notice "obrisano 25 OT postova". :cheers

Link to comment
Share on other sites

Aman.... svi znamo da offtopic chini pola foruma... neki uzhivaju u njemu neki ga ne podnose. Ne zhelim da stajem odbranu nikoga ali mozhe li se MAKAR napisati kada je obrisan vishak (ili barem ono shto smatrate vishkom) u temi...

Ljuba je imao (i Chowek) obichaj da napishe EDIT: pa kako i zashto Jel to odjedamput postalo tehsko uraditi.?

Smara me da 5ti ili 6ti put odem da pogledam u kom pravcu je otishla diskusija a tamo nema podosta texta a nikakvo objashnjenje....

Apelujem da kada vrshite modifikaciju teme obavestite chlanstvo na isti nachin kao i kada lokujete...

hvala unapred...

To što offtopic čini pola foruma može da bude i tužna statistika. Dužnost moderatora je da otklanja offtopic a kako ga je sa rastom foruma sve više, lično nemam vremena niti namere da objašnjavam da li je i zašto obrisan offtopic. Podržavam tvoj demokratski izbor da ti se offtopic sviđa i za to imaš poseban segment foruma ali nikako ne podržavam da offtopikuješ zato što si dobro raspoložen, da posle obrisanog offtopica nastavljaš dalje, dodavanjem postova kao što su "a gde se dede offtopic", "baš je bio dobar offtopic" i slično, jer me to smara i sledeći put ću morati da te privremeno udaljim sa foruma da bih se malo odmorio.

Claro?

Link to comment
Share on other sites

Nisam veliki dopinos forumu i lako cje bez mene... smatram da si duzhan (posto je ocigledno da si to bio ti) da obavestish clanstvo foruma kada samoinicijativno odlucish da kratish temu jer ti se neshto u njoj ne svidja...

Kazhesh lepo ko je zasrao, upozorish da to vishe tako ne ide i kraj... ja ni u jednom trenutku nisam insistirao na nechemu sto je van okvira razumnog, a to je STA JE OBRISANO i ZASHTO, nishta vishe i nishta manje....

apropo "Claro" to me izuzetno asocira na "sha'e bre".

Hvala @nkrgovicju na izuzetno razumnom odgovoru i entuzijazmu.

@vili breme foruma ti polako ali ocigledno oduzima strpljenje mozda je vreme da prepustish palicu nekom drugom jer ocigledno nisi dovoljno "smiren" cim na takav nacin reagujesh prema clanu koji ni jedan jedini konflikt na forumu nije imao ni sa upravom ni sa chlanovima i sasvim umereno uputio molbu da se korekcija forumskih tema zabelezhi radi clanova koji iste i chitaju...

I na kraju, ako smatrash da je chinjenica offtopic=pola foruma tuzhna onda si u velikoj zabludi. Samo tamo gde ljudi mogu da se opuste, imaju i volje da vrshe "casual" konverzaciju koja iskache is smernica u kojima je razgovor zapochet. Trebao bi biti ponosan na to da ima toliko ljudi koji su dobre volje pa diskutuju i van okvira hife. Na kraju krajeva... u jednom trenutku je ovde zaista vladala prava chistka pa eto srazmerno kolichini (manjku moglo bi se recji) opustenih na forumu i veliki manjak off-a u odnosu na ranije, nekom na radost nekom na zhalost.

Hvala na pazhnji... prijatno..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...