Jump to content


SBB D3


obama

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Evo i ja da ostavim komentar :

Sto se tice SBB D3 uzeo sam ga na probu to jest preko veze prijatelja koji radi u SBB-u posto zivim u zgradi dovoljno je bilo da se poveze u holu zgrade postavi Cisco i isproba.

A da nisam rekao da mi je uporedo povezan IPTV SD koji koristim i najblaze receno slika nikako ali nikako ne moze da se poredi mislim na sd kanale kao sto su RTS, PRVA, B92, itd...

Slika ima razlike u odnosu na obicnu kablovsku ali u odnosu na IPTV ipak su jos uvek daleko slika je dosta mutnija mrtvije su boje a imao sam zelju da predjem na SBB ali ipak zasad sigurno ne.

Sto se tice tv-a testirano je na Samsung-u LCD A856 100Hz inace veoma veoma kvalitetan tv a i poskup . DA a sto se tice zvuka , zvuk ima jaci signal i to dosta u odnosu na IPTV i ima dolby digital to su mi rekli nismo proveravali.

Sto se tice HD-a mislim da je trenutno bolja ponuda SBB-a bar meni zbog EURO SPORTA koji je sigurno skuplji za emitovanje u odnosu na ARENA SPORT 1 2 3 4.

I da drugari mozda ce grad Kraljevo ipak biti prvi po necemu a to je kako se nezvanicno saznaje TV KV ce biti prva televizija u HD-u to jest bice TV KV HD :crno-na-belo ,bar se tako prica a iz upoznate situacije znam da je sva potrebna oprema kupljena mnogoooo skupooo i u fazi montaze testiranja itd.

Eto toliko od mene drugari. Pozz :banana

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Od 1. maja u D3 HD paketu 5 novih kanala po istoj ceni.

DISCOVERY HD SHOWCASE,

NATIONAL GEOGRAPHIC HD,

EUROSPORT HD,

EUROSPORT 2 HD,

HISTORY HD,

FASHION TV HD,

PREMIER LEAGUE HD,

ANIMAL PLANET HD,

ESPN HD,

MTV HD,

TRAVEL HD,

FOOD NETWORK HD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jel probao neko da prikaci taj D3 resiver na neki ozbiljniji Dac tih 40 R.Stanica u malo boljem zvuku bi moglo da tjuner ucini suvisnim.Ovako prikljucen redovnim putem nema sta da trazi uz dobar analogni tjuner.Cisto da vidim je sam li bacio pare na skup radio.Trebace mi neki opticki na koax adapter/konverter da probam i sam na svom Dac-u,ima li to negde da se kupi?

Link to comment
Share on other sites

jel probao neko da prikaci taj D3 resiver na neki ozbiljniji Dac tih 40 R.Stanica u malo boljem zvuku bi moglo da tjuner ucini suvisnim.Ovako prikljucen redovnim putem nema sta da trazi uz dobar analogni tjuner.Cisto da vidim je sam li bacio pare na skup radio.Trebace mi neki opticki na koax adapter/konverter da probam i sam na svom Dac-u,ima li to negde da se kupi?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...