Jump to content


SBB D3


obama

Recommended Posts

ovako, ćale je kupio HDTV, koji u specifikacijama ima ovo:

Tuner:

DVB-T/DVB-C

MPEG2/MPEG4 (H.264/AVC)

kablovska mu je D3, sa onim tv box-om povezan skartom.

moje pitanje, da li može da se "premosti" box, da koaksijalac gurne direktno u TV, a da tv obavlja dekodiranje? ili je box neophodan?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply
ovako, ćale je kupio HDTV, koji u specifikacijama ima ovo:

Tuner:

DVB-T/DVB-C

MPEG2/MPEG4 (H.264/AVC)

kablovska mu je D3, sa onim tv box-om povezan skartom.

moje pitanje, da li može da se "premosti" box, da koaksijalac gurne direktno u TV, a da tv obavlja dekodiranje? ili je box neophodan?

Link to comment
Share on other sites

SBB ima zastitu tako da mora da ima karticu za Video guard. Postojala je neka mogucnost sa nekim dodatkom za tv u koji se stavi kartica ali se ne secam tacno o cemu se radi. Sa bencha ako nadjem link postavicu.

D3 uredjaj ima SCART (sa RGB) ali je ipak analogni signal. Za zvuk je bolje jer ima optical out.

Link to comment
Share on other sites

I Å¡ta nam onda preostaje...

dići ruke od sbb-a, d3 tv-a, iptv-a ???

I kupiti dobar satelitski sistem/risiver i dish), pa gledati do mile volje wide/hd/3d...

A cene pretplatniÄkih kartica, odnosno samih paketa, jer sve Å¡to je free je uglavnom bezveze ???

Link to comment
Share on other sites

Možda zvuÄi poražavajuće, ali je istina...

naime liÄno znam gomilu ljudi(komÅ¡ije ,roÄ‘aci...) kojima nikako nije bilo jasno "zaÅ¡to na kablovskoj ne mogu da gledaju skoro pola kanala, na svojim televizorima".

Možete misliti kako su me gledali, pošto sam im objasnio da moraju da kupe novi tv, pošto stari nema tzv. kablovski tjuner ???

I mi tu sad hoćemo full hd 1080p/24p digitalne video izlaze, wide format, 3d i šta sve ne...

Ajde ljudi, budimo realni, probudite se, živimo u zanimljivom vremenu, ali izgleda na pogrešnom mestu.

Å to bi se reklo... TU SMO GDE SMO !!!

I to je to...

Link to comment
Share on other sites

zove mene cica iz SBB-a koji bas i ne volim mnogo ali nemam previse izbora. Telefon mi je na pulsnoj centrali i imam dvojnika(i to se nece skoro promeniti ali placam mesecno fixni 67.00 rsd) pa alterantiva sem wireless-a ne postoji.

I nudi valjda 3d ili total tv besplatno ako pristanem da mi internet dolazi na racunu. I to me uhvati nakon tromesecnih ali na kraju uspesnih pokusaja da ih ubedim da su nekom drugom pustili moj www paket.

Kazem joj lepo da ne gledam TV uopste a da mi racune ubacuju tek povremeno u sanduce pa se dvomesecno patim. :bounce

Nije vise zvala.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...