Jump to content


Hi-Files 30 u prodaji od ponedeljka 29. juna


Ljuba

Recommended Posts

A jos kad vam kazem da je u toku osmisljavanje celog set-upa za merenje zvucnika?

Ha ha, ovim sam iznenadio i Yokija :banana

Zahvaljujuci velikom iskustvu starijih clanova EISA, mislim da cemo i ovaj deo Hi-Filesa sprovesti uskoro u delo.

Merenje komponenti ce morati malo da priceka, jer se radi od desetak hiljada evra.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Znas sta fali? Rangiranje! Kkao god da je ali da imamo neku predstavu o kvalitetu. Pa u Svetu kompjutera se rangoraju igrice i znas sta i kako. Ne moraju zvezdice ili 1-5 ocene nego bas kao procenti npr 85/100. Mislim da ce to pored aktuelnog cenovnika znaciti svima.

Link to comment
Share on other sites

+

Tekstovi uopste, svi autori :listen

Tekst Bojane Herman-Nedeljkovic, ustvari odluka da ubaci film Happy Go Lucky. Odlican film ko nije gledao, neka pogleda.

Tekst Marka Hermana o Sinead O'Connor :wink: (uzgred, ne mislim da treba pisati tomove ma kako izvodjac bio znacajan)

Tekst Zorana Karapandzica o Advance Acoustic amp-u :banana Prosto kao da sam ga cuo kako valja neku finu mjuzu u pozadini :D (ili je do farbe... :D )

Cenovnik je potreban i ne smeta. (dobra je ideja da ga dizajneri malo "upresuju")

Fotografije su stvarno sve bolje i bolje, kada uporedite sa starijim brojevima casopisa. :listen

-

Meni je mat varijanta korica bolja. Ne smeta mi ova, mat mi je gotivnija, samo to.

Super mi je bila ona ideja, ako se secate, da u casopisu bude objavljen intervju (prica, caskanje...) sa nekom poznatom javnom licnoscu (muzika, sport, politika, film...) uopste osobom poznatom sirem krugu ljudi, gde bi se predstavila u svetlu nevezanom za svoju profesiju a u smislu hife, zvuka, opreme, sta slusa, na cemu, na cemu bi volela da slusa, ta prica... Verujem da u nasem javnom zivotu ima dovoljan broj ljudi koji su zainteresovani za muziku u sirem smislu od slusanja u kolima, a isto verujem da ima clanova redakcije koji bi iste bez problema ubedili za intervju na tu temu. Mislim, nije ovo nikakav minus sto ovoga nema u svakom broju, vec bih ja voleo da to procitam, eto na primer, voleo bih da procitam recimo tekst sa Kojom, Rambom, nekim od clanova Darkwood-a, ili sta u svojoj relax sobi ima recimo Amy Winehouse ako je negde sretnete u Londonu na nekom sajmu HiEnd proizvoda :D (ustvari ona i nije bas neki primer :lol: ... zaboravite.)

Link to comment
Share on other sites

Posle ljute borbe sa babom u trafici, došao sam do svog primerka! :wink:

- Haj Fajls? - ????

- Hi Fajls? - ????

- Hi Files, Milde Sorte? - Nema!

.

.

- OVO!!! - Ebiga djete, bila kiša, pa... :listen:banana

Ovaj broj još nisam otvorio. Sutra ga gustiram na jednoj finoj (morskoj) plaži, sa pogledom na ostrvo Sv. Marko!

ÄŒestitke redakciji, i pozdrav svima! :listen

Link to comment
Share on other sites

Posle ljute borbe sa babom u trafici, došao sam do svog primerka! :banana

- Haj Fajls? - ????

- Hi Fajls? - ????

- Hi Files, Milde Sorte? - Nema!

.

.

- OVO!!! - Ebiga djete, bila kiša, pa... :listen:listen

Ovaj broj još nisam otvorio. Sutra ga gustiram na jednoj finoj (morskoj) plaži, sa pogledom na ostrvo Sv. Marko!

ÄŒestitke redakciji, i pozdrav svima! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Znas sta fali? Rangiranje! Kkao god da je ali da imamo neku predstavu o kvalitetu. Pa u Svetu kompjutera se rangoraju igrice i znas sta i kako. Ne moraju zvezdice ili 1-5 ocene nego bas kao procenti npr 85/100. Mislim da ce to pored aktuelnog cenovnika znaciti svima.
Link to comment
Share on other sites

Problem sa zvezdicama, ocenama, kviskom ili cim god je u tome sto postoji citava citalacka ekipa koja takvo rangiranje shvata previse ozbiljno.

Ja kada sam kupovao svoj prvi hifi, nije dolazilo u obzir da kupim bilo sta sa 4 zvezdice. To bi bio blam :banana

Link to comment
Share on other sites

Hoće li u nekom od narednih brojeva, nadam se već u narednom HiFiles ugostiti neki od Bryston uređaja ???

Moj glas ide za integralac Bryston b-100 sst, duÅ¡u dalo za poreÄ‘enje sa Accuphase pojaÄalima...

Amerika(Kanada) vs Japan, mada mislim da je sve samo pitanje izbora( i nažalost zbog cena uglavnom nepristupaÄnih).

InaÄe Bryston b-100 sst je viÅ¡e nego upotrebljiv integralac, mogu da mu se dodaju moduli za phono, dac...

Još jedan razlog da mu se posveti pažnja, ali i zasluženi test !!!

Link to comment
Share on other sites

Problem sa zvezdicama, ocenama, kviskom ili cim god je u tome sto postoji citava citalacka ekipa koja takvo rangiranje shvata previse ozbiljno.

Ja kada sam kupovao svoj prvi hifi, nije dolazilo u obzir da kupim bilo sta sa 4 zvezdice. To bi bio blam :)

Mwahahahahaaa... Tako je moj ćale '83. kupio najbolje ocenjen sistem u klasi do 3000 DM. Technics amp SU-Z25 :), dek M215 :), tuner ST-Z25 :), ne-sećam-se-koje-kutije :bacanje i jedinu stvar koja je tu iole valjala - gramofon SL-B21...

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam novi broj i ekspresno ga procitao..testovi vi su veoma opsirni i veoma mi se svidjaju, a pogotovo zokijev test

ROTEL-a :bacanje ! Jedino imam zamerku na niklovanu naslovnu stranu, ona mat mu je davala nekako prefinjen izgled i odvajala

ga od ostale stampe u trafici, dok ova "sjajna" ga uniformise sa ostalim prosecnim casopisima!

Link to comment
Share on other sites

edino imam zamerku jedino na niklovanu naslovnu stranu, ona mat mu je davala nekako prefinjen izgled i odvajala

ga od ostale stampe u trafici, dok ova "sjajna" ga uniformise sa ostalim prosecnim casopisima!

To je i moj problem :bacanje

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...