Jump to content


Hi-Files 30 u prodaji od ponedeljka 29. juna


Ljuba

Recommended Posts

U tridesetom broju

ENCIKLOPEDIJA

Džiter

TESTOVI

Samsung BD-P4600

Pioneer VSX-919AH & BD-320

LG HT-33S

Arcam FMJ CD37 & A38

Cayin A-55T

Rega Apollo & Brio3

Rotel RCD-1520 & RA-1520

Harman Kardon HD980 & HK3390

NAD C 375BEE & C 565BEE

Dynaudio Focus 110

Advance Acoustic MAP-101

Monitor Audio Radius HD

Retro - Kenwood KR-8010

MUZIKA & FILM

Leonard Cohen

Sinéad O'Connor

DVD recenzije

CD recenzije

Audiofilske CD recenzije

U prodaji od ponedeljka 29. juna

post-45-128510853002_thumb.jpg

post-45-128510853002_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Ma izes drzavnu televiziju... :listen

Poenta je da mi na ovom forumu uvek mozemo da damo predlog Ljubi (stavise, on nas ohrabruje u tome; ima neka starija tema) za novi text/clanak/rubriku, i Ljuba ce ga UVEK uzeti u razmatranje. To sam hteo da kazem. :listen

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Neki vec citaju.... Aman, sta Yoki uradi od Rotela.... Uhhhhh..... Dodje coveku da ga zaobidje i na polici. Nije ni Nikola daleko za NAD, mada je on jos uvek malo "uvijen"... Onako, fin.

BTW - ja sam propali ETF-ovac, moram da pitam, nek me ispravi neko od clanova: Pravilno je "pojacivac" ili "pojacavac" ? U Hi-Files sam nailazio na pojacivac, a ja se sve nesto secam sa studija da je uvek pojacavac, kad se prica o elektricnom kolu.

Link to comment
Share on other sites

@nkrgovic

Koliko se ja secam iz srednje skole - pravilno je pojacavac. Valjda uredjaj pojacava a ne pojaciva :thumbsup2.

A sto se nagrdjenih komponenti tice, neka posle kazu da ne nalazimo manu nijednom testiranom uredjaju i da svi valjaju. I isto u vezi "nezavisnog" novinarstva.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako vi ostali, ali meni za citanje casopis vise odgovara kakav je sada.

Mnogo je laksi (papir) za rukovanje, savijanje, listanje, ma za sve (npr. citanje u krevetu :thumbsup2 ).

Predlazem da papir trajno ostane ove gram-aze, odnosno i kad kriza prodje, da se nista ne menja.

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, evo stigao sam sa puta pa da i ja napisem nekoliko reci.

Sto se tice "drogiranja" mirisom boje, za sada nismo imali tezih i trajnih posledica :thumbsup2 Stampari kazu da stampamo "za sve pare" :thumbsup2

Komentar korisnika HiFi User je upravo onakav komentar koji me tera od ulaska u dalje diskusije preko foruma. Casopis je identican kao i prethodni.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup2 +1

Zakljucak: Obavestiti urednika. :thumbsup2 (Pa on nek vidi sa lektorom, a moze i sam dok uredjuje tekstove... :evil: ).

BTW - pohvale za autora teksta Miodragovica, review za Cayin je osteno bolji nego za Accuphase. Mnogo vise teksta o onome sto je bitno - zvuku. Jes' malo cudan izbor zvucnika za test lampasa, ali bar je tekst dobro koncipiran. Zbilja, vidan napredak za jedan broj.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...