Jump to content


Sony PS 1


Golum

Recommended Posts

Ima u tome puno istine sto zborite obojica ali u ovoj celoj konstalaciji meni jedino predstavlja problem da shvatim zasto bi autor reklamirao ili hvalio nesto sto se maltene i ne kupuje vise, a verovatno jos manje proizvodi??? Da je u pitanju PS3 slozio bi se sa vama 100%...

Poz.,

G.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja imam ps3 i razbija keca i dvojku sto se tice zvuka. Razbija sonija xe530, technicsa 377a pa po mom ukusu i harmana 720. U varijanti server medija plejera je podjednako kvalitetan kao i kad pustam sa diskova (rezanog loseless-a)

*btw uopste nije tesko biti bolji od pomenutih uredjaja :listen

Ipak nije ni prici polovnjacima jacim od 150e i novim plejerima od 600e pa navise

*ima optical out te se lomim da nakacim neki dac i smirim visoke i dobijem na dinamici

Sony kec o kome se ovde pise ima najgori moguci transport/pickup na svetu. Brzo se razvale kuglice pickupa te se disk rotira ko "tanjir na stapu". Vrlo cujno u reprodukciji

Link to comment
Share on other sites

Do pre par godina, internet je bio pun prica o Sony PS1. Point je da je upotrebljiva samo prva verzija Sony PlayStation 1 SCPH-1001 koja se teze nalazi. Ostale verzije cipova PS1 nisu dobre a isto vazi i za PS2 i PS3.

Pre par godina, probao ovo, doduse PS1 sa kasnijim cipom, nije bilo nista narocito. Jako je neprakticno za rukovanje.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...