Jump to content


Novi sajt Hi-Files.com


Ljuba

Recommended Posts

Bala vaš - gde god se okreneš, seva reklama za AV Impuls. Više se reklamiraju nego Coca-Cola. Još samo da počnu i svoje rashladne uređaje da dele po redakcijama časopisa... :wave2:wave2

Inače, dobar posao. Nebo i zemlja u odnosu na prethodni sajt. :banana

Link to comment
Share on other sites

Dobar je sajt. Mnogo bolji nego ranije svakako. Jos samo da se obogati nekim novijim sadrzajem...

Bice. Novi adresar firmi, nove vesti, novi intervjui i reportaze. Planiramo i jos video klipova.

Sad zavrsavamo casopis, pa onda Bec i glasanje za EISA nagrade, pa onda tek punimo sajt.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Evo da prijavim da sam tek sad bio na "novom" sajtu i umro od sramote što je tamo od juna meseca a meni nije palo na pamet da pogledam..šta reći..nema opravdanja :wave2

par stvari - nema nigde @ za kontakt sa redakcijom (ili ga bar ja nisam našao a umem da nađem svašta ;) ) gde bih napisao npr ovo:

Poštovana redakcijo,

evo da prijavim da sam tek sad bio na "novom" sajtu i umro od sramote što je tamo od juna meseca a meni nije palo na pamet da pogledam..šta reći..nema opravdanja :heat

hteo sam pitam zaÅ¡to nigde nema linka za hifi-forum - Äini mi se da je ipak važan deo identiteta Hi Filesa :beer

još jedan komentar koji možda nije za forum nego šaljem @om na redakciju - stranica ENCIKLOPEDIJA od juna do sada nije baš zaživela (osim linkova)

i malo "kvari" ukupni utisak inaÄe odlinog sajta

Puno uspeha u daljem radu :heat

Link to comment
Share on other sites

@Iggi

Na stranici www.hi-files.com/redakcija postoji u desnoj koloni kontakt e-mail

Forum nije embedovan, jer server ne dozvoljava ucitavanje remote sajtova zbog sigurnosti. Nova verzija foruma treba da ima RSS feed, pa ce biti i to reseno. Originalno je ova opcija trebala da bude na naslovnoj sajta, ali smo od nje odustali. Sigurnost servera je bila vaznija.

Da, enciklopedija je trenutno prazna. Guzva oko sajma i casopisa, bice prvom prilikom kada ugrabimo vremena.

Hvala na javljanju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...