Jump to content


Spajanje analognog audio izlaza sa kompa a ulaz


enaB

Recommended Posts

Pitanje je vrlo kratko. Jel sme na ulaz zvuÄne kartice (plavi konektor) da se, preko nekog pojaÄala recimo, spoji njegov izlaz sa iste te zvuÄne kartice. Jel neće da se napravi nekakav kratak spoj? :oops:

Hteo bih kompjuter da iskoristim umesto generatora funkcija i osciloskopa.

Link to comment
Share on other sites

Tražio sam odgovor, a našao đavola. Sad mogu da se *ebem....

Sreća u nesreći je Å¡to imam joÅ¡ jednu eksternu zvuÄnu, Äak i bolju od ove integrisane al' opet..... ko me je terao da eksperimentiÅ¡em.

Link to comment
Share on other sites

Nije bilo svetlosnih ni zvuÄnih efekata, samo ne radi. Jack-sensing prepoznaje da je ukljuÄeno ali kaže da neÅ¡to ne valja :D Moraću da se oprostim od Stereo mix snimanja i mikrofona na neko vreme :D

Link to comment
Share on other sites

Nije mi sada hitno, svira OK i peva ova Behringer UCA200 samo ima niži izlazni signal nego integrisana pa moram malo viÅ¡e da iskoristim pojaÄavaÄka svojstva nedavno napravljenog hibrida gosn Bore :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ovoga puta sam, kao i prethodnih nekoliko puta u zadnjih 5 godina (kada sam unimerom napravio kratak spoj u USB-u koji posle toga nije hteo da radi, i kasnije isto pertinaksom u PCI slotu kada se slika na monitoru zacrvenela i nije mogao da se upali kompjuter, i kada se od neke maÅ¡Äuge koja je u poÄetku bila retko i teÄno ulje blokirao ventilator na napajanju pa se skoro istopilo dok nisam osetio da neÅ¡to smrdi) imao mnogo viÅ¡e sreće nego pameti pa je i ova zvuÄna kartica proradila nakon Å¡to sam je iz sasvim desetog razloga ponovo enableovao u BIOSu :wave2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...