Jump to content


VINTAGE DREAMS...


accuphase

Recommended Posts

  • Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Nažalos nemam,veÄ sam sinoÄ kontaktirao gospodina i sad se nadam odgovoru,malo ljudi zaziru kad vide da je upit van granice ali meni nije roblem dokle god moj prijatelj Tomislev ima živaca da ga ja maltretiram sa mojom bolesti,on mi je od velike pomoÄi jer ljudi njemu poÅ¡alju ureÄ‘aj a on kada dolazi u Osijek ga donese,gnjavaža ali nema mi druge .Danas mi je stigao Hitachi D-2200M koji mi je on kupio na K-P ,hvala mu kao i gospodinu Miodragu od koga je dek na toÄnim informaciama,dek je u odliÄnom stanju ,zvuÄno jako dobar,sutra mi treba stiÄi joÅ¡ jedan lijepi komad i to Teac V-8030 pa kad stignam poslikati stavit Äu koju slikicu na forum.JoÅ¡ me drži ludi April.

Link to comment
Share on other sites

To je isti dek kao tck-a6es,samo sto ima bolje glave(laser amorfne) i jedno dugme vise(da se ukljuci i iskljuci hx-pro ako se dobro secam).Takva je razlika i izmedju 808 i 909es.U mom USA katalogu iz 1997 kostao je 950 dolara i na njega je isla garancija od 3 godine.

Link to comment
Share on other sites

To je isti dek kao tck-a6es,samo sto ima bolje glave(laser amorfne) i jedno dugme vise(da se ukljuci i iskljuci hx-pro ako se dobro secam).Takva je razlika i izmedju 808 i 909es.U mom USA katalogu iz 1997 kostao je 950 dolara i na njega je isla garancija od 3 godine.
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se setim gde sam tacno postavio post, ali evo za informaciju:

Ovaj dek na slici - Pioneer CT720, ima istu mehaniku kao CT-9R, sa TRI DD motora. A spolja ne izgleda nista posebno niti na njemu pise bilo sta... kao da su imali visak transporta pa da ih ugrade negde. Obicna verzija bez autoreversa nema ni pribliznu mehaniku.

post-1178-128511068779_thumb.jpg

post-1178-128511068779_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...