Jump to content


Lines System


Lines

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Evo i ja slusam Microlab - to je sve sto imam na poslu. :D

Ako mislis da vise neces nikada imati nijedan sistem - OK, zakljucacemo. Imas puno pravo da to trazis. Verujem da nisi rasprodao sistem jer si to voleo. Samo potvrdi zahtev i sve OK.

Ali ovde imas drugare koji bi voleli da se i dalje druze - i da vide kako ce taj sistem ici dalje. Bice valjda boljih dana i novih sistema. :D Zato i ne zakljucavamo odma vec cekamo tvoj "konacan odgovor".

Link to comment
Share on other sites

Veliko hvala na podrsci, to mi znaci bez obzira na sve ! Evo obecavam da cu postaviti sliku mini sistema ! Mislio sam da zakljucam, pa kad bude bolje vreme za nas rajske ptice da otvorim novu temu, al eto ubediste me da ne zakljucavam ! Nervoza je sve veca,cak sam i racunar prodao pa sada kucam na fonu i nadam se da cu prodati ostatak sistema i resiti istu, a do tad budite dobri.

Link to comment
Share on other sites

ma vratices se ti, a ovde mozes da objavljujes sta je u planu kad dodje vreme za novi sistem. U medjuvremenu, ako se zazelis Creek zvuka, a ubodes slobodan trenutak, naleti na pivo :D

Kakav bre crni creek zvuk kad je puko pola vrednosti novog za godinu dana,moj prijateljski savet je vintage :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...