Jump to content


Lines System


Lines

Recommended Posts

Sistem B ili Larin sistem :klanjanje

Grundig V3 Amp

Grundig T1 tuner

Pioneer Dvd

Pioneer zvucnici

Insistiram, a kao neko sa duplim iskustvom ženskog tate, mislim da na to imam i pravo da se kao predlog za sledeću sednicu "kućnog saveta" na dnevni red stavi i taÄka

Preimenovanje Sistema B u Lara sistem, tek da bi shvatio kakva te sjajna budućnost Äeka... :thumbsup2 Uživajte svo troje, to je i najlepÅ¡i deo :cheers

Link to comment
Share on other sites

Sistem B ili Larin sistem :klanjanje

Grundig V3 Amp

Grundig T1 tuner

Pioneer Dvd

Pioneer zvucnici

Deca, tri prazna mesta, pa sve ostalo.Ni sekund nisam zalio sto sam Sondeka prodao i potrosio na pampers.Moja cerka danas naucila da vozi bicikl,dusa mi u nosu od trcanja niz ulicu,a kao da je juce bila u takvoj setalici.Uzivaj. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Deca, tri prazna mesta, pa sve ostalo.Ni sekund nisam zalio sto sam Sondeka prodao i potrosio na pampers.Moja cerka danas naucila da vozi bicikl,dusa mi u nosu od trcanja niz ulicu,a kao da je juce bila u takvoj setalici.Uzivaj. :wave2

Apsolutno si u pravu, joÅ¡ uvek mi u uÅ¡ima zvone ti toÄkići po parketu, moja ćera je porasla ( 18 ), sada zajedno sluÅ¡amo muziku, ja joj otkrivam stari rock a ona meni nove bendove : Tool, Porcupine tree, Opeth i td. Uživa u muzici al se smeje nama zaluÄ‘enima za opremu . Želim i vama puno lepih trenutaka sa vaÅ¡im ćerama. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Molim ,kao sto rekoh dajem ti 2 nove ploce gratis ,jednu za bebicu ,a jednu za prinovu u obliku novog grm.U svakom slucaju uzivaj sa familijom i prijateljima .

Hvala za poklon, jos jednom i mala Lara se zahvaljuje i uziva u njoj :thumbsup2:cheers

Link to comment
Share on other sites

Zamenjeni na Sony gramofonu jeftini kineski kablici, stavljeni mogami 2549 i neutrik konektori ! :listen

Visoki a bogami i sredina na visokom nivou :bounce

Nestao je i pritajeni brum, kolega koji mi je prodao je gram. je malo vezbao :order , al dobro na svu srecu nije nista strasno :bacanje

Zvuk na pravom nivou, a evo i zadovoljne cere :facehearts

Hvala Gox.co na radu :cheers

P.S. Poklon od Beca :cheers:listen prva liga su izdanja :cheers:klanjanje

post-11439-0-09405300-1305213448_thumb.j

post-11439-0-06599400-1305213462_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...