Jump to content


Lines System


Lines

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prebacen sistem A u eksta large dnevnu sobu, i to sad izgleda :bacanje:listen:cheers

I na probi mi je Denon Dcd 1500Mk II, koji zaista lepo svira :listen

Dnevna soba mi je inace ogromna, nekih 40 kvadrata sa raznim kosinama, posto je potkrovlje u pitanju ali Denon i Tannoy puni zvukom kao da je duplo veca kutija :bacanje

Da napomenem da imam unutrasnju izolaciju poda i krova, pa samim tim zvuk je vise nego korektan !

Odoh da uzivam :bounce

post-11439-0-58362600-1302625250_thumb.j

post-11439-0-29077200-1302625274_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ceka se odgovor za ovog ljubimca http://www.artistsystems.net/mex/artikal.php?art=5783, nadam se da ce odgovor biti pozitivan :crno-na-belo

Mada im je politika prodaje vrlo cudna, al dobro zemlja Srbija :plakanje

Ako ne bice u klasi do 200 evrica , toliko mogu da dobacim ! :cheers

O Äemu se radi? jel ga nemaju na lageru ili je to cena bez PDV-a :screwy

:wave2

Edit: pretekao si me sa prethodnim postom, tako da imam delimiÄan odgovor.

Link to comment
Share on other sites

O Äemu se radi? jel ga nemaju na lageru ili je to cena bez PDV-a :screwy

:wave2

Edit: pretekao si me sa prethodnim postom, tako da imam delimiÄan odgovor.

Jako su neljubazni generalno, cimao sam ih milion puta !

Na kraju pricam sa menadzerom prodaje, sistem im funkcionise tako da ako ga ima na thoman.de sajtu oni mogu da poruce, mislim na American Audio gramofone.

Na kraju dobijam odgovor da ga nema, ali postoji sansa da ga slovenci imaju na zalihi bas ovaj model koji mene zanima.

Videcemo na kraju sta ce ispasti :cheers

Link to comment
Share on other sites

Hvala kolege :cheers

Meni skroz korektno za te pare otvorena i muzikalna :grin: u odnosu na goldring i neke druge novije jeftinije glave koje su mi bile malo mutnjikave, da ne kazem da im je falilo nesto !

Nije u pitanju nista specijalno, ali lepo vozi i klasiku i jazz i rnr i ostale pravce, a to mi je upravo trebalo, jer sam svastara u muzici i ne ogranicavam se sa jednim pravcem :cheers:bounce

Odoh da cuvam klinku i da slusamo ploce :1038:

Link to comment
Share on other sites

Moja zena je sinoc izjavila posle kupovine nekih lepih i jeftinih zvucnika za dnevnu sobu, pioneer upola cena preko KP, jos nam samo fali u hodniku zvucnik,u ostalim sobama ih ima svuda ! :bacanje

Nisam imao srca da rasprodam poklon od nje za Rodjendan, pa sam joj instalirao da joj svira tuner i da pogleda neki film, ako joj mali antihrist od bebice, ljubi je tata, dozvoli :smile::boxing:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...