Jump to content


Lines System


Lines

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Od mene imas par pozitivnih ocena.:cheers

Hvala prijatelju :cheers , bas mi bude krivo gramofon koji sam tek kupio, morao da ga prodam posle tri dana, zbog navedenih razloga i jos mi udari neko minus !

Ne znaci mi mnogo, ni plus ni minus, nego samo ne razumem takve ljude :blah

Link to comment
Share on other sites

Iskreno i ja sam se zaÄudio zbog prodaje, ali nisam bio lenj pa sam pronaÅ¡ao razlog. Ne verujem da su ljudi zlonamerni nego su reagovali viÅ¡e po automatizmu. Verujem da se zbog toga kaju. Tebi i tvojima sve najbolje, zdravlje je na prvom mestu a ureÄ‘aja će biti.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno i ja sam se zaÄudio zbog prodaje, ali nisam bio lenj pa sam pronaÅ¡ao razlog. Ne verujem da su ljudi zlonamerni nego su reagovali viÅ¡e po automatizmu. Verujem da se zbog toga kaju. Tebi i tvojima sve najbolje, zdravlje je na prvom mestu a ureÄ‘aja će biti.

Hvala puno prijatelju :cheers

Link to comment
Share on other sites

ja sam izgleda greskom kliknuo na minus,izvinjavam se.moje iskustvo sa drugarom Linesom je jedan ogroman plus.

Lines ne zali sansui,bice gramofona i lepsih i boljih,vec se nazire nesto za tebe,a dogovor svih vrsta znas da nije nikakav problem.

pozdrav

p.s.moze li undo za ovaj moj minus?

Link to comment
Share on other sites

ja sam izgleda greskom kliknuo na minus,izvinjavam se.moje iskustvo sa drugarom Linesom je jedan ogroman plus.

Lines ne zali sansui,bice gramofona i lepsih i boljih,vec se nazire nesto za tebe,a dogovor svih vrsta znas da nije nikakav problem.

pozdrav

p.s.moze li undo za ovaj moj minus?

Nema ljutis, posebno ne za tebe ljudino :cheers

Kazi mi, kazi mi sta se nazire :lol: moze i na pp :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako sviraju u odnosu na prosle? Ove kutije su nekad bile zakon! Nudio ih je Crni iz Sapca na oglasu...jesu to ti?

Uzivaj...i btw

TANNOY RULES :facehearts

Ovi su iz Bg, u odnosu na 605 primecuje se, da je sam zvucnik veca klasa u svemu, mada i prethodnik je svirao za sve pare sto kazu !

Ovaj nije doneo samo zvucno poboljsanje, vec i vizuelno se uklopio uz komodu <_<:cheers:bacanje

P.s. I sada su zakon :hdphones:order

Link to comment
Share on other sites

Bas imas brzu dinamiku menjanja :1038: ... svaka cast za Tannoy! :thumbsup2

Neznam kako idu serije kod Tannoy-a, "gold" treba da je neka serija u vrhu?

"Najslabiji" i seriji je bio Eclipse (http://www.kupujemprodajem.com/Tannoy-Eclipse-580031-oglas.htm?filter_id=724175),pa pomenuti Mercury,pa su sledeci bili modeli tipa DC2000(neshto kasnije u ponudi),pa ozbiljni DC zvuchnici (pricham iz glave,mrzi me da googlam).Gold nije nishta drugo,nego oznaka boje drivera,jer su se tokom vremena pojavili u prodaji sa crnim shasijama.Ovaj Mercury sam imao sredinom 80',i secam se da je u to vreme bio best-buy,sa cenom od 120 funti.Nishta drugo,nego jeftinija ulaznica u svet Tannoy-a. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...